Chlapské koníčky? Máme 4 tipy na nejlepší obchody pro muže

V těchto obchodech pořídí své hračky všichni dospělí kluci. Elektro, sport a věci pro motoristy.
Chlapské koníčky? Máme 4 tipy na nejlepší obchody pro muže

Že si nakupování užívají jen ženy je známá nepravda. Vždy jde totiž o to, co a kde nakupujete, víme? Vybrali jsme 4 e-shopy, na které jako milovníci pánských hobby nedáme dopustit. Nečekejte ale žádný Datart, naše volba je mnohem rafinovanější. Ať už hledáte to správné vybavená pro své dlouholeté koníčky, nebo teprve inspiraci, čím smysluplně trávit volný čas, určitě si přijdete na své.

1. Muziker – od všeho všechno

To nejlepší na začátek! Jestli hledáte e-shop, ve kterém najdete snad úplně všechno, co se hobby týče, je Muziker ta správná volba. Nenechte se zmást názvem, ani zdaleka nejde jen o hudebniny. Hudební nástroje a nejrůznější audiotechnika tvoří sice opravdu velkou část sortimentu, vše potřebné zde ale najdou také rybáři, turisté, cyklisté, lyžaři, motorkáři a mnozí další.

2. Smarty – specialista na osobní elektroniku

Smarty je nejen přední český prodejce značky Apple (a poskytovatel autorizovaného servisu), ale také skvělý e-shop s ostatními mobily, tablety a všemožnými doplňky pro tato zařízení. Až si budete zase říkat, že už fakt potřebujete outdoorové pouzdro na mobil, Smarty je obchod, ve kterém si můžete vybírat.

3. JRC Gamecentrum – herní srdce pookřeje

Kdo si hraje, nezlobí! Tohle životní moudro je lidem z JRC velmi dobře známo, a tak připravili web na míru všem hráčům. Nejde přitom jen o milovníky počítačových her, Gamecentrum nabízí desítky titulů také pro Playstation, Nintendo nebo Xbox. Pořádný merch je samozřejmost a nechybí ani solidní sortiment moderních deskovek.

3. GearBest – hračky pro dospělé

Ne ten typ hraček, to bychom si nedovolili. Na mysli máme vychytávky všeho druhu. Od nositelné elektroniky, přes nářadí, vybavení do dílny a na zahradu, až po drony. A nechybí rozsáhlá kategorie s motoristickým sortimentem. Největší výhoda? Ceny. Jsou bezkonkurenční, kvalita přitom zůstává vysoká. Dokud jste neprohlíželi GearBest, nevíte, co všechno potřebujete.

Klepněte pro větší obrázek

3. Lepší, než si myslíte

Není náhoda, že jsme vybrali zrovna tyto obchody, všechny mají jedno společné. Uplatníte v nich caschback od Tipli.cz. Jestli nevíce, co je cashback, měli byste rychle rozšířit své znalosti moderního muže. Zde jen ve zkratce: Když se do těchto obchodů prokliknete z Tipli, dostanete po nákupu několik procent z jeho ceny zpět. Zní to podezřele, ale je to skutečně možné. Důvodem jsou principy affiliate marketingu (tento termín vám už odpustíme). Je to zkrátka chytrý způsob, jak si udělat radost. Nebo ji uděláte někomu jinému?

První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 47 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků
Minitest Volkswagen up! GTI (85 kW): Meziměstská střela i obětní beránek

Volkswagen up! GTI

Utratit více než 400.000 Kč za městské auto se spalovacím motorem může kdekomu připadat jako holý nesmysl. Všechno ale začne dávat smysl, když vezmete v úvahu tři magická písmena na jeho zádi a pořádně se projedete.

21.  5.  2020 | Jan Mička | 13 příspěvků