Chevy Impala s výkonem 600 koní prošel ohromnou proměnou. Stavba trvala 9 let

Tento upravený kousek zvítězil v soutěži Snap-on Custom of the Year. Navenek je nenápadný, ale když začnete zkoumat detaily, jde o naprostou pecku!

Vůz upravila ve své dílně v Minnesotě rodina Ranweilerů. Zvenčí může připomínat obyčejný hezký kombík, ale koukněte na dveře – má jen dvoje namísto čtyř. Střecha je snížená, čelní sklo má větší sklon, B a C sloupky jsou zgruntu nové. Všimněte si také minima spár mezi různými díly karoserie – kapotáž je na mnoha místech zavařená tak, aby vše působilo co nejelegantněji.

Uvnitř najdete zakázkově barvenou italskou kůži od M&M Hot Rod Interiors, klimatizaci Vintage Air, sedačky z Cadillacu Eldorado a řadu prvků typu pedálů, řadicí páky a dekorů, vyrobených přímo pro tento vůz.

Pod kapotou se nachází osmiválec Chevrolet o objemu 8341 cm3 s vstřikováním Hilborn o výkonu zhruba 450 kW. Řazení má na starosti čtyřstupňová převodovka GM 4L60-E, kterou jsme našli v devadesátých a nultých letech v řadě Cadillaců, GMC a dokonce i v Saabu 9-7X.

Chevrolet

Chevrolet byl založen v roce 1911 v Detroitu. Od roku 1918 je součástí skupiny General Motors, kde byl v pozici konkurenta Fordu T.

V Evropě se pod značkou Chevrolet prodávají především vozy Daewoo. Značky Corvette a Cadillac jsou distribuovány odděleně.

Chevrolet Spark • Chevrolet Aveo • Chevrolet Cruze • Chevrolet Malibu • Chevrolet Trax

Diskuze (6) Další článek: I Spider-Man potřebuje občas svézt. V nové reklamě ho zachrání Hyundai Ioniq 5

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,