Chevrolet SSR, retro kupé-kabrio předčasně končí

Když v roce 2003 uvedla automobilka Chevrolet model SSR, vypadalo to, že americké vozy dostanou opět nádech minulosti. Po celkově slušném úspěchu Chrysleru PT Cruiser tak přišel na trh další zajímavý model. Jeho design vycházel z klasického pojetí amerického pick upu, který byl ovšem doplněn pevnou skládací střechou. Model SSR se nabízí s osmiválcem o výkonu 294 kW (400 k). Extrémně nízké prodeje, za které může i poměrně vysoká základní cena 39 000 dolarů (přibližně 960 000 Kč), však donutily automobilku Chevrolet, aby prozatím omezila výrobu, aby mohla být v polovině března zcela ukončena. Automobilový svět tak přijde o velmi extravagantní a výjimečný vůz.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet SSR míří do propadliště dějin. Škoda, možná by se v SSR prodával lépe...
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 14 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků