Chevrolet nově dává velkou slevu na Camaro. Musíte ale vlastnit Mustang

Tato zpráva se týká amerických zastoupení velmi oblíbených značek. Podobné konkurenční boje, kdy do toho jdou automobilky opravdu osobně, tady v Evropě totiž moc nemáme.

Chevrolet Camaro a Ford Mustang jsou odvěcí rivalové. Legendární pony cars bojují o své příznivce již od nepaměti. Co na tom, že v poslední době si je maže na chleba třetí rival, Dodge Challenger. Mustang a Camaro budou vždy ta zvučnější jména a jejich majitelé se budou tahat za triko při každém setkání na semaforech.

Chevrolet Camaro dostal facelift. Nechal se inspirovat rok starým konceptem

Chevrolet Camaro dostal facelift. Nechal se inspirovat rok starým konceptem

Camaro však v poslední době zažívá prodejní ztráty. Ve třetím kvartálu letošního roku padly prodeje o patnáct procent. Aby se Chevrolet z těchto problému vymanil, začal používat velmi zajímavou strategii. Pokud jste si totiž koupili nový Ford Mustang, dá vám na Camaro výraznou slevu.

Funguje to takto: koupíte si Ford Mustang (je jedno, jestli hotově, nebo formou splátkového kalendáře) a do třiceti dnů máte čas na to, abyste zašli do prodejny Chevrolet a dostali na nové Camaro slevu 3000 dolarů (70.000 Kč). Je to program pro ty, kteří s Mustangem nejsou spokojeni a potřebují záchrannou ruku v podobě lepšího auta. Alespoň tak si to Chevrolet představuje.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Pokud Mustang nevlastníte, dostanete slevu pouze 23.000 Kč. Slevy platí pro všechny modely - od vstupního LS po dravé ZL1. Ve světě Chevroletu to není nic nového, již v srpnu nabízel stejnou službu se slevou 2500 dolarů. Bohužel s tím, jak prodeje neustále klesají, musí trochu přitvrzovat.

Minitest BMW 440i xDrive Cabrio: Jízda s panem Dokonalým. Možná už naposledy

BMW 440i xDrive Cabrio

Kabriolety střední velikosti se už pomalu stávají ohroženým druhem. Buďme rádi za každého zástupce této dokonalé třídy!

včera | Vladimír Kadera | 10 příspěvků
TEST SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT: Zákaznicí, koukejte. Konkurenti, učte se!

SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT

Naftový motor, automatická převodovka, pohon všech kol a více než slušná výbava. Korando je na souboj s evropskými konkurenty perfektně připraveno.

14.  11.  2019 | Vladimír Kadera | 33 příspěvků
Za volantem Fordu Transit PHEV: Vážně někdo potřebuje dodávku do zásuvky?

Fordu Transit Custom PHEV

Bez elektriky se to neobejde ani u užitkových vozidel. A pokud chce Ford i nadále patřit v tomto segmentu ke špičce, musel se současnému trendu přizpůsobit. Nové mild-hybridní a plug-in hybridní modely jsme již měli možnost vyzkoušet.

10.  11.  2019 | Svět motorů | 41 příspěvků