Chevrolet nově dává velkou slevu na Camaro. Musíte ale vlastnit Mustang

Tato zpráva se týká amerických zastoupení velmi oblíbených značek. Podobné konkurenční boje, kdy do toho jdou automobilky opravdu osobně, tady v Evropě totiž moc nemáme.

Chevrolet Camaro a Ford Mustang jsou odvěcí rivalové. Legendární pony cars bojují o své příznivce již od nepaměti. Co na tom, že v poslední době si je maže na chleba třetí rival, Dodge Challenger. Mustang a Camaro budou vždy ta zvučnější jména a jejich majitelé se budou tahat za triko při každém setkání na semaforech.

Chevrolet Camaro dostal facelift. Nechal se inspirovat rok starým konceptem

Chevrolet Camaro dostal facelift. Nechal se inspirovat rok starým konceptem

Camaro však v poslední době zažívá prodejní ztráty. Ve třetím kvartálu letošního roku padly prodeje o patnáct procent. Aby se Chevrolet z těchto problému vymanil, začal používat velmi zajímavou strategii. Pokud jste si totiž koupili nový Ford Mustang, dá vám na Camaro výraznou slevu.

Funguje to takto: koupíte si Ford Mustang (je jedno, jestli hotově, nebo formou splátkového kalendáře) a do třiceti dnů máte čas na to, abyste zašli do prodejny Chevrolet a dostali na nové Camaro slevu 3000 dolarů (70.000 Kč). Je to program pro ty, kteří s Mustangem nejsou spokojeni a potřebují záchrannou ruku v podobě lepšího auta. Alespoň tak si to Chevrolet představuje.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Pokud Mustang nevlastníte, dostanete slevu pouze 23.000 Kč. Slevy platí pro všechny modely - od vstupního LS po dravé ZL1. Ve světě Chevroletu to není nic nového, již v srpnu nabízel stejnou službu se slevou 2500 dolarů. Bohužel s tím, jak prodeje neustále klesají, musí trochu přitvrzovat.

Chevrolet

Chevrolet byl založen v roce 1911 v Detroitu. Od roku 1918 je součástí skupiny General Motors, kde byl v pozici konkurenta Fordu T.

V Evropě se pod značkou Chevrolet prodávají především vozy Daewoo. Značky Corvette a Cadillac jsou distribuovány odděleně.

Chevrolet Spark • Chevrolet Aveo • Chevrolet Cruze • Chevrolet Malibu • Chevrolet Trax

TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků
TEST Lexus LC 500 Convertible: Úžasný grand tourer a můj jeden velký problém

Lexus LC 500 Convertible

LC 500 Convertible je první kabriolet Lexus s plátěnou střechou. Vychází z osmiválcového kupé, které je samo o sobě zárukou hlubokého jízdního zážitku. Může být kabriolet ještě lepší?

20.  11.  2020 | Jan Mička | 28 příspěvků
První jízda s ostrým Fordem Puma ST: Už jsme si potykali, zanechal hluboký dojem

Ford Puma ST

Český Ford přivezl prvních pár kousků ostrého modelu Puma ST. Měli jsme možnost se s jedním z nich projet a nyní se podělíme o první dojmy.

16.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 52 příspěvků