Chevrolet Lacetti WTCC, nové kupé T2X

Chevrolet Lacetti WTCC, nové kupé T2X

Čtyři nové modely představí jihokorejská automobilka GM Daewoo na autosalonu v Soulu 30. dubna. Mezi vystavenými exponáty nebude chybět SUV prototyp S3X, třídveřový hatchback Kalos a kombi model Lacetti SW, přičemž posledně dva jmenované modely jsou evropským zákazníkům už dobře známé. Především sportovní nadšence určitě zaujme vystavený závodní okruhový vůz Lacetti WTCC, který Chevrolet letos nasadil do světového okruhového šampionátu cestovních vozů WTCC (World Touring Car Championship).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Studie kompaktního vozu pro volný čas T2X 

Prototyp víceúčelového kupé T2X má zacíleno na mladé zákazníky ve věku 20 až 30 let, pro jejichž aktivní způsob života je příznačná spousta koníčků a zájmů. Prototyp T2X je typickým „crossoverem“, tedy vozem, který boří zažité bariéry mezi jednotlivými automobilovými třídami – jeho silueta připomíná sportovní kupé, maskulinní styling zase evokuje terénní či SUV modely. K nejoriginálnějším designerským prvkům studie T2X patří prizmatické světlomety a unikátně řešený interiér.

Klepněte pro větší obrázek

„T2X je velmi atraktivní studií, která přebírá a po svém rozvíjí řadu stylistickým prvků prototypu Chevrolet S3X, jež se ve své produkční podobě objeví na evropském trhu již příští rok,“ říká Hardy Sparnger, výkonný ředitel společnosti Chevrolet Europe. „Model T2X by velmi dobře doplnil evropské modelové portfolio značky Chevrolet. Stejně, jako jsme to udělali v případě Chevroletu S3X, budeme velmi pozorně sledovat reakce veřejnosti, které nám pomohou při rozhodování o zavedení modelu T2X do sériové výroby.“

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Koncept Chevrolet S3X

Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků