Chevrolet Captiva Sport: jemný sportovní styling

Chevrolet Captiva je na trhu zhruba rok a půl a za tu dobu se pro něj rozhodlo přes 60 000 zákazníků. Díky výborným prodejům se tak automobilka rozhodla přijít s akčním Sport modelem, který má nabídnout hlavně více individualizace.

Chevrolet Captiva Sport se tak pyšní novými 18" koly z lehké slitiny, tónovanými předními a zadními světlomety, novými chromovanými koncovkami výfuku, stříbrně lakovanými detaily karosérie, mírně pozměněným předním nárazníkem, koženým čalouněním s červeným obšitím a karbonovými detaily vozu.

Celý paket bude dostupný jak ke čtyřválcové dvoulitrové naftě, tak i k šestiválcovému benzínu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Captiva Sport

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků