Chevrolet Camaro, produkční verze je zde (další foto)

V lednu roku 2006 byla představena studie Chevroletu Camaro s tím, že dle automobilky se tento vůz měl dostat v produkční verzi na trh v roce 2008. A přesně to se uskuteční.

Informací o tom, jaké Camaro bude není mnoho, ale automobilka nyní zveřejnila první snímek nemaskovaného vozu. Z této fotografie je jasné, že produkční verze se až tolik od původní studie neliší a vůz si tak zachovává poměrně výrazně klasické tvary amerických muscle car.

Dle neoficiálních informací by se měl o pohon vozu starat osmiválec s výkonem okolo 420 koní. Neoficiálně se hovoří i o nasazení šestiválce pro vybrané trhy, jako je ten evropský, kde by se mělo začít Camaro prodávat v roce 2010.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Chevrolet Camaro

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Camaro concept

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků