Chevrolet Camaro dostal facelift. Nechal se inspirovat rok starým konceptem

Chevrolet na českém trhu již skončil. Králem muscle cars je tu teď, stejně jako i jinde ve světě, Ford Mustang. Není to ale škoda?

Chevrolet Camaro pro modelový rok 2020 se právě představil veřejnosti a překvapil svou modernější vizáží. Přední maska vozu se totiž nechala přímo inspirovat konceptem Chevrolet Camaro SS Shock, který byl k vidění na loňské tuningové SEMA Show. Automobilka prý poslechla přání fanoušků, kterým se koncept moc líbil.

Chevrolety Camaro z filmů Transformers jdou do aukce. Na silnice ale nemohou

Chevrolety Camaro z filmů Transformers jdou do aukce. Na silnice ale nemohou

Pro nový modelový rok si budou moci zákazníci nové Camaro ještě více „ozdobit“. K mání je například zadní spoiler, tmavě tónovaná zadní světla, červené či oranžové brzdové třmeny, sedadla Recaro, červené bezpečnostní pásy a v neposlední řadě i zelená barva karoserie Rally Green.

V motorové nabídce má pak Camaro stále jasno. Do světa amerických aut můžete vstoupit se čtyřválcovým dvoulitrem o výkonu 202 kW (275 koní). Pokračuje to šestiválcem 3.6 litru, který již nabídne o šedesát koní víc. Plnotučná V8 pak s výkonem 339 kW (455 koní) uzavírá základní řadu.

Chevrolet Camaro shooting brake? Za tímto unikátem nestojí automobilka

Chevrolet Camaro shooting brake? Za tímto unikátem nestojí automobilka

Camaro jsou k dispozici jako kupé i kabriolet. Poháněná kola jsou vždy ta zadní a zákazník si může vybrat mezi šestistupňovým manuálem a desetistupňovým automatem. Lehce omlazené Camaro půjde do výroby již tento podzim. Čeští zákazníci se musejí spolehnout na individuální dovoz.

Galerie je doplněna o fotografie konceptu SS Shock z loňské SEMA Show. Je to ten zelený vůz.

TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

dnes | Vladimír Kadera | 8 příspěvků
Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 36 příspěvků
TEST Suzuki Swift Sport: Kluci se baví, holky budou čumět!

Suzuki Swift Sport

Kdo říká, že musí mít sportovní auto stovky koní, nemluví pravdu. Novému Suzuki Swift Sport jich stačí 140 a stejně se budete usmívat do ucha k uchu.

4.  9.  2019 | Jan Mička | 29 příspěvků