Chevrolet Camaro dostal facelift. Nechal se inspirovat rok starým konceptem

Chevrolet na českém trhu již skončil. Králem muscle cars je tu teď, stejně jako i jinde ve světě, Ford Mustang. Není to ale škoda?

Chevrolet Camaro pro modelový rok 2020 se právě představil veřejnosti a překvapil svou modernější vizáží. Přední maska vozu se totiž nechala přímo inspirovat konceptem Chevrolet Camaro SS Shock, který byl k vidění na loňské tuningové SEMA Show. Automobilka prý poslechla přání fanoušků, kterým se koncept moc líbil.

Chevrolety Camaro z filmů Transformers jdou do aukce. Na silnice ale nemohou

Chevrolety Camaro z filmů Transformers jdou do aukce. Na silnice ale nemohou

Pro nový modelový rok si budou moci zákazníci nové Camaro ještě více „ozdobit“. K mání je například zadní spoiler, tmavě tónovaná zadní světla, červené či oranžové brzdové třmeny, sedadla Recaro, červené bezpečnostní pásy a v neposlední řadě i zelená barva karoserie Rally Green.

V motorové nabídce má pak Camaro stále jasno. Do světa amerických aut můžete vstoupit se čtyřválcovým dvoulitrem o výkonu 202 kW (275 koní). Pokračuje to šestiválcem 3.6 litru, který již nabídne o šedesát koní víc. Plnotučná V8 pak s výkonem 339 kW (455 koní) uzavírá základní řadu.

Chevrolet Camaro shooting brake? Za tímto unikátem nestojí automobilka

Chevrolet Camaro shooting brake? Za tímto unikátem nestojí automobilka

Camaro jsou k dispozici jako kupé i kabriolet. Poháněná kola jsou vždy ta zadní a zákazník si může vybrat mezi šestistupňovým manuálem a desetistupňovým automatem. Lehce omlazené Camaro půjde do výroby již tento podzim. Čeští zákazníci se musejí spolehnout na individuální dovoz.

Galerie je doplněna o fotografie konceptu SS Shock z loňské SEMA Show. Je to ten zelený vůz.

První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

včera | Jan Mička | 33 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 75 příspěvků
Minitest Volkswagen up! GTI (85 kW): Meziměstská střela i obětní beránek

Volkswagen up! GTI

Utratit více než 400.000 Kč za městské auto se spalovacím motorem může kdekomu připadat jako holý nesmysl. Všechno ale začne dávat smysl, když vezmete v úvahu tři magická písmena na jeho zádi a pořádně se projedete.

21.  5.  2020 | Jan Mička | 13 příspěvků