Chevrolet Camaro dostal facelift. Nechal se inspirovat rok starým konceptem

Chevrolet na českém trhu již skončil. Králem muscle cars je tu teď, stejně jako i jinde ve světě, Ford Mustang. Není to ale škoda?

Chevrolet Camaro pro modelový rok 2020 se právě představil veřejnosti a překvapil svou modernější vizáží. Přední maska vozu se totiž nechala přímo inspirovat konceptem Chevrolet Camaro SS Shock, který byl k vidění na loňské tuningové SEMA Show. Automobilka prý poslechla přání fanoušků, kterým se koncept moc líbil.

Chevrolety Camaro z filmů Transformers jdou do aukce. Na silnice ale nemohou

Chevrolety Camaro z filmů Transformers jdou do aukce. Na silnice ale nemohou

Pro nový modelový rok si budou moci zákazníci nové Camaro ještě více „ozdobit“. K mání je například zadní spoiler, tmavě tónovaná zadní světla, červené či oranžové brzdové třmeny, sedadla Recaro, červené bezpečnostní pásy a v neposlední řadě i zelená barva karoserie Rally Green.

V motorové nabídce má pak Camaro stále jasno. Do světa amerických aut můžete vstoupit se čtyřválcovým dvoulitrem o výkonu 202 kW (275 koní). Pokračuje to šestiválcem 3.6 litru, který již nabídne o šedesát koní víc. Plnotučná V8 pak s výkonem 339 kW (455 koní) uzavírá základní řadu.

Chevrolet Camaro shooting brake? Za tímto unikátem nestojí automobilka

Chevrolet Camaro shooting brake? Za tímto unikátem nestojí automobilka

Camaro jsou k dispozici jako kupé i kabriolet. Poháněná kola jsou vždy ta zadní a zákazník si může vybrat mezi šestistupňovým manuálem a desetistupňovým automatem. Lehce omlazené Camaro půjde do výroby již tento podzim. Čeští zákazníci se musejí spolehnout na individuální dovoz.

Galerie je doplněna o fotografie konceptu SS Shock z loňské SEMA Show. Je to ten zelený vůz.

Minitest BMW 440i xDrive Cabrio: Jízda s panem Dokonalým. Možná už naposledy

BMW 440i xDrive Cabrio

Kabriolety střední velikosti se už pomalu stávají ohroženým druhem. Buďme rádi za každého zástupce této dokonalé třídy!

16.  11.  2019 | Vladimír Kadera | 14 příspěvků
TEST SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT: Zákaznicí, koukejte. Konkurenti, učte se!

SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT

Naftový motor, automatická převodovka, pohon všech kol a více než slušná výbava. Korando je na souboj s evropskými konkurenty perfektně připraveno.

14.  11.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků
Za volantem Fordu Transit PHEV: Vážně někdo potřebuje dodávku do zásuvky?

Fordu Transit Custom PHEV

Bez elektriky se to neobejde ani u užitkových vozidel. A pokud chce Ford i nadále patřit v tomto segmentu ke špičce, musel se současnému trendu přizpůsobit. Nové mild-hybridní a plug-in hybridní modely jsme již měli možnost vyzkoušet.

10.  11.  2019 | Svět motorů | 41 příspěvků