Chevrolet Beat, když lid rozhodne co chce

Chevrolet se rozhodl, že postaví vůz, který bude vyjadřovat přání zákazníků z celého světa. Uspořádal proto on-line hlasování, kterého se zúčastnilo téměř 1,9 mil. lidí z celého světa a kteří rozhodli, že budoucí malý model bude vycházet ze studie Beat.

Opravdové mini bude na trhu již v roce 2009 a v první fázi bude určeno jen pro trh Spojených států. Ovšem později se dostane i na další kontinenty. Dle automobilky bude budoucí model maximálně podobný se studií a odlišné budou jen prvky, které by byly pro sériovou výrobu velmi nákladné, nebo by neprošly bezpečnostními požadavky.

Malý Beat tak v hlasování porazil další dvě studie Groove a Trax, které se výroby nedočkají.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Beat

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Groove --- Chevrolet Trax

 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků