Chevrolet Beat, když lid rozhodne co chce

Chevrolet se rozhodl, že postaví vůz, který bude vyjadřovat přání zákazníků z celého světa. Uspořádal proto on-line hlasování, kterého se zúčastnilo téměř 1,9 mil. lidí z celého světa a kteří rozhodli, že budoucí malý model bude vycházet ze studie Beat.

Opravdové mini bude na trhu již v roce 2009 a v první fázi bude určeno jen pro trh Spojených států. Ovšem později se dostane i na další kontinenty. Dle automobilky bude budoucí model maximálně podobný se studií a odlišné budou jen prvky, které by byly pro sériovou výrobu velmi nákladné, nebo by neprošly bezpečnostními požadavky.

Malý Beat tak v hlasování porazil další dvě studie Groove a Trax, které se výroby nedočkají.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Beat

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Groove --- Chevrolet Trax

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 39 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků