Chevrolet alias Daewoo pojede příští rok na plyn

Od příštího roku bude Chevrolet, bývalé Daewoo, nabízet ke všem svým vozům doplňkový pohon na plyn; za cca dva tisíce eur dostane vůz přídavnou nádrž a patřičnou technickou úpravu přímo z výroby. Řekl to magazínu Auto Motor und Sport ředitel jednoho z německých importérů značky. Vše bude fungovat jako při dodatečné montáži, tlačítkem si zvolíte, na jaký pohon má auto jet. Plyn stojí zhruba polovinu ceny benzínu, výkon by měl zůstat stejný jako při použití benzínu. Může ale vzrůst spotřeba, přesto se jízda na plyn vyplatí nejen díky nižším nákladům na provoz, ale také díky prodloužení dojezdu o cca 350 km.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků