Chcete vyhrát 5000 euro?

Na pařížském autosalonu vyhlásí Peugeot 2. ročník designerské soutěže, díky které mohou designéři z celého světa využít své kreativity a tvůrčí invence k vytvoření retrofuturistického konceptu. Firma dává volný průběh talentu účastníků z celého světa. Jejich úkolem bude navrhnutí projektu, který oživí dědictví Peugeotu. Jedná se o vozidlo, které by mohlo být prezentované ve více či méně vzdálené budoucnosti, přičemž je povolena inspirace jedním nebo více modely z historie značky (Quadrilette, 601, 402, 203…).

Stejně jako při první soutěži bude Peugeot integrálně realizovat v měřítku 1:1 vítězný projekt a bude jej oficiálně prezentovat na frankfurtském autosalonu 2003. Tvůrce vítězného návrhu tak uvidí své dílo v podobě skutečného konceptního vozu a obdrží 5000 euro, další devět finalistů dostane finanční odměnu ve výši 1000 euro. Celá soutěž proběhne na adrese www.peugeot-avenue.com, odkud lze získat podrobnější informace.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků