Chcete vyhrát 5000 euro?

Na pařížském autosalonu vyhlásí Peugeot 2. ročník designerské soutěže, díky které mohou designéři z celého světa využít své kreativity a tvůrčí invence k vytvoření retrofuturistického konceptu. Firma dává volný průběh talentu účastníků z celého světa. Jejich úkolem bude navrhnutí projektu, který oživí dědictví Peugeotu. Jedná se o vozidlo, které by mohlo být prezentované ve více či méně vzdálené budoucnosti, přičemž je povolena inspirace jedním nebo více modely z historie značky (Quadrilette, 601, 402, 203…).

Stejně jako při první soutěži bude Peugeot integrálně realizovat v měřítku 1:1 vítězný projekt a bude jej oficiálně prezentovat na frankfurtském autosalonu 2003. Tvůrce vítězného návrhu tak uvidí své dílo v podobě skutečného konceptního vozu a obdrží 5000 euro, další devět finalistů dostane finanční odměnu ve výši 1000 euro. Celá soutěž proběhne na adrese www.peugeot-avenue.com, odkud lze získat podrobnější informace.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků