Chcete vyhrát 5000 euro?

Na pařížském autosalonu vyhlásí Peugeot 2. ročník designerské soutěže, díky které mohou designéři z celého světa využít své kreativity a tvůrčí invence k vytvoření retrofuturistického konceptu. Firma dává volný průběh talentu účastníků z celého světa. Jejich úkolem bude navrhnutí projektu, který oživí dědictví Peugeotu. Jedná se o vozidlo, které by mohlo být prezentované ve více či méně vzdálené budoucnosti, přičemž je povolena inspirace jedním nebo více modely z historie značky (Quadrilette, 601, 402, 203…).

Stejně jako při první soutěži bude Peugeot integrálně realizovat v měřítku 1:1 vítězný projekt a bude jej oficiálně prezentovat na frankfurtském autosalonu 2003. Tvůrce vítězného návrhu tak uvidí své dílo v podobě skutečného konceptního vozu a obdrží 5000 euro, další devět finalistů dostane finanční odměnu ve výši 1000 euro. Celá soutěž proběhne na adrese www.peugeot-avenue.com, odkud lze získat podrobnější informace.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků