Chcete vyhrát 5000 euro?

Na pařížském autosalonu vyhlásí Peugeot 2. ročník designerské soutěže, díky které mohou designéři z celého světa využít své kreativity a tvůrčí invence k vytvoření retrofuturistického konceptu. Firma dává volný průběh talentu účastníků z celého světa. Jejich úkolem bude navrhnutí projektu, který oživí dědictví Peugeotu. Jedná se o vozidlo, které by mohlo být prezentované ve více či méně vzdálené budoucnosti, přičemž je povolena inspirace jedním nebo více modely z historie značky (Quadrilette, 601, 402, 203…).

Stejně jako při první soutěži bude Peugeot integrálně realizovat v měřítku 1:1 vítězný projekt a bude jej oficiálně prezentovat na frankfurtském autosalonu 2003. Tvůrce vítězného návrhu tak uvidí své dílo v podobě skutečného konceptního vozu a obdrží 5000 euro, další devět finalistů dostane finanční odměnu ve výši 1000 euro. Celá soutěž proběhne na adrese www.peugeot-avenue.com, odkud lze získat podrobnější informace.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 21 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 64 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků