Chcete tučnou odměnu? Udělejte ztrátu 280 miliard

Ford vyplatil za minulý rok svému generálnímu řediteli Alanu Mullalymu na odměnách přes 28 mil. dolarů (přibližně 580 mil. Kč). Tedy v roce, kdy koncern, kterému šéfuje, vykázal rekordní ztrátu 12,7 mld. dolarů (přibližně 285 mld. Kč).

Věc samozřejmě není tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá, bez Mulallyho přispění mohla být ztráta ještě mnohem větší a majitelé Fordu jistě vědí, za co mu platí. Alan Mulally nicméně nenásledoval další členy vrcholného managementu, kteří se vzdali nároku na odměny do doby, než bude Ford opět v zisku.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků