Chcete tučnou odměnu? Udělejte ztrátu 280 miliard

Ford vyplatil za minulý rok svému generálnímu řediteli Alanu Mullalymu na odměnách přes 28 mil. dolarů (přibližně 580 mil. Kč). Tedy v roce, kdy koncern, kterému šéfuje, vykázal rekordní ztrátu 12,7 mld. dolarů (přibližně 285 mld. Kč).

Věc samozřejmě není tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá, bez Mulallyho přispění mohla být ztráta ještě mnohem větší a majitelé Fordu jistě vědí, za co mu platí. Alan Mulally nicméně nenásledoval další členy vrcholného managementu, kteří se vzdali nároku na odměny do doby, než bude Ford opět v zisku.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků