Chcete si nakonfigurovat Bugatti Veyron podle svého?

Pokud pro vás supersportovní Bugatti Veyron není nedostižným snem, nebo vás zajímá z jakéhokoli jiného důvodu, můžete si zkusit konfigurátor jeho barevných variant. Možnostem se meze nekladou, pouze je třeba dodržet, že jak barevné provedení interiéru, tak exteriéru musí mít dvě různé barvy. Svůj výsledek si pak můžete prohlédnou v 3D náhledu.

Konfigurátor a specifikace barevných variant Veyronu najdete zde.

Pokud vás nezajímají barevné varianty, můžete využít na dané stráce odkazu "specifications" kde si stáhnete ve formátu PDF kompletní specifikace k tomuto vozu. Nutno říci, že ty, o kterých se obvykle moc nehovoří, jsou velmi zajímavé. Nejen spotřeba ve městě přes 40 litrů...

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

včera | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků