Chcete si nakonfigurovat Bugatti Veyron podle svého?

Pokud pro vás supersportovní Bugatti Veyron není nedostižným snem, nebo vás zajímá z jakéhokoli jiného důvodu, můžete si zkusit konfigurátor jeho barevných variant. Možnostem se meze nekladou, pouze je třeba dodržet, že jak barevné provedení interiéru, tak exteriéru musí mít dvě různé barvy. Svůj výsledek si pak můžete prohlédnou v 3D náhledu.

Konfigurátor a specifikace barevných variant Veyronu najdete zde.

Pokud vás nezajímají barevné varianty, můžete využít na dané stráce odkazu "specifications" kde si stáhnete ve formátu PDF kompletní specifikace k tomuto vozu. Nutno říci, že ty, o kterých se obvykle moc nehovoří, jsou velmi zajímavé. Nejen spotřeba ve městě přes 40 litrů...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků