Chcete si hrát? Zkuste Hummer H3 na dálkové ovládaní v měřítku 1:1

Nejeden automobilový fanda trávil své dětství obklopen nejrůznějšími čtyřkolovými hračkami. Některé ovšem touha po pořádné hračce na kolech nepřešla ani v dospělosti, a tak vznikají zajímavé kousky i pro dospělé.

Dr. James Brighton z univerzity v Cranfieldu má zásluhu na stavbě Hummeru H3 na dálkové ovládání. Ano, čtěte dobře. Vůz nepřišel o žádnou ze svých terénních schopností, zato dostal do vínku kompletní dálkové ovládání jako u RC modelu. Na místě je ovšem otázka, co se stane, když ovládaní vypoví službu v momentě, když je Hummer v pohybu. To si zřejmě vyžádá větší následky než odřenou nohu od postele...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hummer H3 pro velké chlapy

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků