Chcete originální Peugeot 207? Kupte si ho celý v chromu

O tom, že postříbřené a celochromované vozy nejsou privilegiem pouze bohatých hovoří jasně dílo, které si můžete vychutnat z přiloženého snímku i vy. Společnost Alsa, která se mj. zabývá výrobou a prodejem speciálních fólií, dokonale vyzdobila nový Peugeot 207, který nyní vypadá, jako by byl celý pochromovaný. Přestože se jedná pouze o fólii, výrobce garantuje životnost přes pět let a velkou odolnost proti mechanickému poškození. Výhodou této fólie je také v tom, že se díky pružnosti a speciálnímu lepidlu udrží na jakémkoli čistém povrchu a nevadí mu ani výrazné tepelné změny, např. nad kapotou motoru. Pokud se vám tedy líbí auto v chrómu, nebo byste rádi jinou úpravu, můžete navštívit web výrobce a své auto přivést k dokonalosti.

Klepněte pro větší obrázek

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků