Chcete originální Peugeot 207? Kupte si ho celý v chromu

O tom, že postříbřené a celochromované vozy nejsou privilegiem pouze bohatých hovoří jasně dílo, které si můžete vychutnat z přiloženého snímku i vy. Společnost Alsa, která se mj. zabývá výrobou a prodejem speciálních fólií, dokonale vyzdobila nový Peugeot 207, který nyní vypadá, jako by byl celý pochromovaný. Přestože se jedná pouze o fólii, výrobce garantuje životnost přes pět let a velkou odolnost proti mechanickému poškození. Výhodou této fólie je také v tom, že se díky pružnosti a speciálnímu lepidlu udrží na jakémkoli čistém povrchu a nevadí mu ani výrazné tepelné změny, např. nad kapotou motoru. Pokud se vám tedy líbí auto v chrómu, nebo byste rádi jinou úpravu, můžete navštívit web výrobce a své auto přivést k dokonalosti.

Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků