Chcete originální Peugeot 207? Kupte si ho celý v chromu

O tom, že postříbřené a celochromované vozy nejsou privilegiem pouze bohatých hovoří jasně dílo, které si můžete vychutnat z přiloženého snímku i vy. Společnost Alsa, která se mj. zabývá výrobou a prodejem speciálních fólií, dokonale vyzdobila nový Peugeot 207, který nyní vypadá, jako by byl celý pochromovaný. Přestože se jedná pouze o fólii, výrobce garantuje životnost přes pět let a velkou odolnost proti mechanickému poškození. Výhodou této fólie je také v tom, že se díky pružnosti a speciálnímu lepidlu udrží na jakémkoli čistém povrchu a nevadí mu ani výrazné tepelné změny, např. nad kapotou motoru. Pokud se vám tedy líbí auto v chrómu, nebo byste rádi jinou úpravu, můžete navštívit web výrobce a své auto přivést k dokonalosti.

Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků