Chcete kvalitní LPG systém? Zajeďte si koupit Renault do Nizozemí

V některých zemích je popularita alternativního pohonu LPG obrovská. Mezi ně patří Nizozemí, kam automobilky tradičně dodávají své modely vybaveny tímto systémem již z výroby. Nyní pro ně Renault přichystal zajímavou akci.
Chcete kvalitní LPG systém? Zajeďte si koupit Renault do Nizozemí

Pokud uvažujete o koupi nového vozu s tím, že byste ho chtěli vybavit alternativním pohonem LPG, je nejlepší chvíle přichystat se na cestu do Nizozemí. Renault tam připravil pro zákazníky akci, kdy si mohou objednat nové modely Megane, Scenic, Grand Scenic a Laguna. Ty budou vybaveny systémem, který umožňuje spalování směsí propan-butanu. K dispozici bude k motorům 1.4, 1.6 a 2.0. Výhody plynoucí ze systému, které dodává přímo výrobce jsou jasné. Na daný systém i vůz platí plná záruka, o kterou částečně přijdete, pokud si dovybavíte nový vůz systémem LPG dodaným třetí stranou.

Renault dodává takto vybavené vozy již více než 25 let ve spoluprácí s firmou EAS (Eurogas Autogas System). Cena za přestavbu bude 2 300 Euro (přibližně 70 000 Kč) a výhodou bude i to, že nepřijdete o zavazadlový prostor. Renault umisťuje nádrž tak, aby byla spolu s rezervou schována po podlahou a neubírala zavazadelníku prostor ani využitelnost. Opravdu profesionální přestavba, nemyslíte?

Dle vyjádření prodejce Renault v ČR je po menší proceduře možnost objednat tyto vozy i u nás, konečná cena ale není známa. Akce platí pro měsíce listopad a prosinec 2005.

Klepněte pro větší obrázek
Renault Scenic se zabudovaným LPG
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků