Chcete koupit auto? Nemusíte chodit daleko...

Vybrat nový a ojetý vůz můžete přímo zde, na webu časopisu AutoRevue.cz. Minulý týden totiž na titulní straně přibyla v pravém sloupci nová funkce. Zde si můžete z roletky vybrat značku a model, o který máte zájem. Následně se zobrazí kompletní seznam všech nových automobilů vč. slev, které jsou na dané vozy poskytovány. Po kliknutí na vybraný automobil se zobrazí jeho technické parametry, výbava (tu je možné doplnit o další prvky) apod. Stejně tak je možné koupit ojetý vůz: nejprve vyberete značku v druhé sekci, poté do kolonky napíšete jméno vozu a stisknete tlačítko.

 Ukázka boxíku

Tuto službu jsme připravili ve spolupráci s portálem auto.atlas.cz; doufáme, že ji oceníte.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků