Chcete koupit auto? Nemusíte chodit daleko...

Vybrat nový a ojetý vůz můžete přímo zde, na webu časopisu AutoRevue.cz. Minulý týden totiž na titulní straně přibyla v pravém sloupci nová funkce. Zde si můžete z roletky vybrat značku a model, o který máte zájem. Následně se zobrazí kompletní seznam všech nových automobilů vč. slev, které jsou na dané vozy poskytovány. Po kliknutí na vybraný automobil se zobrazí jeho technické parametry, výbava (tu je možné doplnit o další prvky) apod. Stejně tak je možné koupit ojetý vůz: nejprve vyberete značku v druhé sekci, poté do kolonky napíšete jméno vozu a stisknete tlačítko.

 Ukázka boxíku

Tuto službu jsme připravili ve spolupráci s portálem auto.atlas.cz; doufáme, že ji oceníte.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků