Chcete Ferrari FXX za pár korun? Žádný problém

Není mnoho lidí na světe, kteří si mohou dovolit koupi Ferrari FXX. Jenomže nyní se firma Berg Toys rozhodla, že tento model zpřístupní širší veřejnosti. Musíte se sice obejít bez věcí jako motor, ale při troše snahy si zajezdíte.

Jak můžete na fotografiích vidět, jde o šlapací autíčko, ovšem vybaveno sedmistupňovou převodovkou. Kromě toho zde nalezneme palubní počítač, kotoučové brzdy a na kolech jsou obuty polozávodní semislicky. Pro náročnější je zde k dispozici paket obsahující kožený volant, čtyřbodové upínací pásy, aerodynamický kit, větší kola a lehčí materiály.

Pokud si myslíte, že jde o nesmysl, pozor na věc. Berg Toys nebude tyhle hračky nabízet jen přes vlastní síť poboček, ale naleznete je také u dealerů Ferrari. A na kolik že vás bezmotorové FXX přijdou? Základní model stojí 499 Eur, verze s příplatkovým paketem je o tisícovku Eur dražší.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ferrari FXX pro chudé

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků