Chcete Ferrari FXX za pár korun? Žádný problém

Není mnoho lidí na světe, kteří si mohou dovolit koupi Ferrari FXX. Jenomže nyní se firma Berg Toys rozhodla, že tento model zpřístupní širší veřejnosti. Musíte se sice obejít bez věcí jako motor, ale při troše snahy si zajezdíte.

Jak můžete na fotografiích vidět, jde o šlapací autíčko, ovšem vybaveno sedmistupňovou převodovkou. Kromě toho zde nalezneme palubní počítač, kotoučové brzdy a na kolech jsou obuty polozávodní semislicky. Pro náročnější je zde k dispozici paket obsahující kožený volant, čtyřbodové upínací pásy, aerodynamický kit, větší kola a lehčí materiály.

Pokud si myslíte, že jde o nesmysl, pozor na věc. Berg Toys nebude tyhle hračky nabízet jen přes vlastní síť poboček, ale naleznete je také u dealerů Ferrari. A na kolik že vás bezmotorové FXX přijdou? Základní model stojí 499 Eur, verze s příplatkovým paketem je o tisícovku Eur dražší.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ferrari FXX pro chudé

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků