Chcete Ferrari FXX za pár korun? Žádný problém

Není mnoho lidí na světe, kteří si mohou dovolit koupi Ferrari FXX. Jenomže nyní se firma Berg Toys rozhodla, že tento model zpřístupní širší veřejnosti. Musíte se sice obejít bez věcí jako motor, ale při troše snahy si zajezdíte.

Jak můžete na fotografiích vidět, jde o šlapací autíčko, ovšem vybaveno sedmistupňovou převodovkou. Kromě toho zde nalezneme palubní počítač, kotoučové brzdy a na kolech jsou obuty polozávodní semislicky. Pro náročnější je zde k dispozici paket obsahující kožený volant, čtyřbodové upínací pásy, aerodynamický kit, větší kola a lehčí materiály.

Pokud si myslíte, že jde o nesmysl, pozor na věc. Berg Toys nebude tyhle hračky nabízet jen přes vlastní síť poboček, ale naleznete je také u dealerů Ferrari. A na kolik že vás bezmotorové FXX přijdou? Základní model stojí 499 Eur, verze s příplatkovým paketem je o tisícovku Eur dražší.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ferrari FXX pro chudé

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků