Chcete být blízko novému Roomsteru? Nechte se zaměstnat Škodou

Česká automobilka Škoda patří mezi společnosti, které bez okolků plní své plány. Se spuštěním výroby nového modelu Roomster uvedla, že v letošním roce zaměstná na 2000 nových pracovníků. Pokud tedy chcete pracovat v automobilovém průmyslu, je nejvyšší čas podat přihlášku do výrobního závodu v Kvasinách na Rychnovsku, kde se model Roomster vyrábí. Největší šanci na uplatnění mají dle rychnovského úřadu práce muži v dobrém zdravotním stavu a pokud k tomu vlastníte svářečský průkaz, vaše šance na zaměstnání se blíží téměř stoprocentní jistotě.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků