Chcete být blízko novému Roomsteru? Nechte se zaměstnat Škodou

Česká automobilka Škoda patří mezi společnosti, které bez okolků plní své plány. Se spuštěním výroby nového modelu Roomster uvedla, že v letošním roce zaměstná na 2000 nových pracovníků. Pokud tedy chcete pracovat v automobilovém průmyslu, je nejvyšší čas podat přihlášku do výrobního závodu v Kvasinách na Rychnovsku, kde se model Roomster vyrábí. Největší šanci na uplatnění mají dle rychnovského úřadu práce muži v dobrém zdravotním stavu a pokud k tomu vlastníte svářečský průkaz, vaše šance na zaměstnání se blíží téměř stoprocentní jistotě.
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků