Chcete být blízko novému Roomsteru? Nechte se zaměstnat Škodou

Česká automobilka Škoda patří mezi společnosti, které bez okolků plní své plány. Se spuštěním výroby nového modelu Roomster uvedla, že v letošním roce zaměstná na 2000 nových pracovníků. Pokud tedy chcete pracovat v automobilovém průmyslu, je nejvyšší čas podat přihlášku do výrobního závodu v Kvasinách na Rychnovsku, kde se model Roomster vyrábí. Největší šanci na uplatnění mají dle rychnovského úřadu práce muži v dobrém zdravotním stavu a pokud k tomu vlastníte svářečský průkaz, vaše šance na zaměstnání se blíží téměř stoprocentní jistotě.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků