Český Hyundai popichuje ty, kteří ještě váhají. K elektromobilu Ioniq 5 dává výhodné nabíjení

Hyundai podporuje již tak vysoký zájem o model Ioniq 5 výhodnou nabídkou. Platí to ale je na prvních sto kusů.

Společnost Hyundai Motor je akcionářem přední sítě vysoce výkonných nabíječek pro elektromobily Ionity. Českým zákazníkům nabízí značka od května dva výhodné pakety pro nabíjení na těchto stanicích. S paketem Premium za měsíční poplatek 335 Kč lze odebírat na těchto stanicích jednu kWh za 7,70 Kč.

Od 25. ledna je pak k mání balíček Lite pro zákazníky, kteří nepotřebují tolik cestovat.  Měsíční poplatek zde činí 125 kč a jedna kWh je účtována sazbou 14,35 Kč. Hyundai má také nabídku pro prvních sto zákazníků elektromobilu Ioniq 5. Službu Premium jim dá na rok zdarma, ovšem musí se registrovat do programu Charge myHyundai.

„Víme, že pro udržení rychlého rozvoje elektromobility je klíčová široce dostupná nabíjecí infrastruktura s transparentními poplatky. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Proto jim nabízíme prémiové benefity, jakými jsou zvýhodněný přístup k rozsáhlé vysokovýkonné nabíjecí síti Ionity nebo naše předplacená služba Charge myHyundai,“ řekl Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident společnosti Hyundai Motor Europe odpovědný za marketing a produkt.

Nabíječky Ionity s výkonem až 350 W dokážou nabít elektromobil Hyundai Ioniq 5 z 5 na 80 % kapacity akumulátoru za 18 minut, což odpovídá sto kilometrů dojezdu za pět minut. Hyundai Ioniq 5 startuje na českém trhu na částce 1.099.990 Kč.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

Diskuze (50) Další článek: Mercedes-Benz EQS prošel ekologickým auditem. Emise šetří už při výrobě a díky recyklátům

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,