Česko bude mít svou první vodíkovou čerpací stanici

Společnost Linde Gas, která je u nás známá hlavně výrobou a prodejem technických plynů, postaví v Neratovicích první vodíkovou čerpací stanici. Minulý týden to oznámilo vedení společnosti.

Jde o čerpací stanici, která je již odzkoušena na několika místech v Evropě, kde lze najít i pár vodíkových vozů. U nás bude hotova a otevřena i pro veřejnost ke konci příštího roku.

O tom, že se jedná hlavně o reklamní tah, svědčí i fakt, že v současnosti žádná automobilka na českém trhu nenabízí žádné vodíkové auto. To se ovšem může časem změnit.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 14 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků