Česko bude mít svou první vodíkovou čerpací stanici

Společnost Linde Gas, která je u nás známá hlavně výrobou a prodejem technických plynů, postaví v Neratovicích první vodíkovou čerpací stanici. Minulý týden to oznámilo vedení společnosti.

Jde o čerpací stanici, která je již odzkoušena na několika místech v Evropě, kde lze najít i pár vodíkových vozů. U nás bude hotova a otevřena i pro veřejnost ke konci příštího roku.

O tom, že se jedná hlavně o reklamní tah, svědčí i fakt, že v současnosti žádná automobilka na českém trhu nenabízí žádné vodíkové auto. To se ovšem může časem změnit.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků