Českem a Slovenskem proběhne další "ilegální" závod. Můžete se zúčastnit

Na konci srpna letošního roku, tedy přesněji 26. - 27.8., proběhne v České a Slovenské republice další z "ilegálních" závodů silných vozů s názvem DragonBall 2006. Určitě příznivou zprávou je špičkové zázemí této akce a mediální pozornost televizních stanic jak u nás, tak na Slovensku. Akce se může zůčastnit každý, kdo vlastní vůz s výkonem alespoň 100 kW, nebo vlastní jinak zajímavý vůz. Důležitou podmínkou také je minimální věk řidiče 21 let.

Program celé akce je velmi bohatý a účastníci se mohou těšit na jednotlivé měřené etapy, dále na jízdy a dovádění na uzavřeném okruhu v České republice, jízdu po uzavřených silnicích v Tatrách, ubytování v luxusním hotelu v Praze a na další bohatý doprovodný program. Samozřejmostí jsou hodnotné ceny pro vítěze, pro každého bude připraveno DVD se záběry z této akce a mnoho dalšího.

Pokud se vám akce zamlouvá a chtěli byste se zúčastnit, stačí oslovit organizátory prostřednictím emailové adresy: dragonball2006@gmail.com

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků