Českem a Slovenskem proběhne další "ilegální" závod. Můžete se zúčastnit

Na konci srpna letošního roku, tedy přesněji 26. - 27.8., proběhne v České a Slovenské republice další z "ilegálních" závodů silných vozů s názvem DragonBall 2006. Určitě příznivou zprávou je špičkové zázemí této akce a mediální pozornost televizních stanic jak u nás, tak na Slovensku. Akce se může zůčastnit každý, kdo vlastní vůz s výkonem alespoň 100 kW, nebo vlastní jinak zajímavý vůz. Důležitou podmínkou také je minimální věk řidiče 21 let.

Program celé akce je velmi bohatý a účastníci se mohou těšit na jednotlivé měřené etapy, dále na jízdy a dovádění na uzavřeném okruhu v České republice, jízdu po uzavřených silnicích v Tatrách, ubytování v luxusním hotelu v Praze a na další bohatý doprovodný program. Samozřejmostí jsou hodnotné ceny pro vítěze, pro každého bude připraveno DVD se záběry z této akce a mnoho dalšího.

Pokud se vám akce zamlouvá a chtěli byste se zúčastnit, stačí oslovit organizátory prostřednictím emailové adresy: dragonball2006@gmail.com

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků