Českem a Slovenskem proběhne další "ilegální" závod. Můžete se zúčastnit

Na konci srpna letošního roku, tedy přesněji 26. - 27.8., proběhne v České a Slovenské republice další z "ilegálních" závodů silných vozů s názvem DragonBall 2006. Určitě příznivou zprávou je špičkové zázemí této akce a mediální pozornost televizních stanic jak u nás, tak na Slovensku. Akce se může zůčastnit každý, kdo vlastní vůz s výkonem alespoň 100 kW, nebo vlastní jinak zajímavý vůz. Důležitou podmínkou také je minimální věk řidiče 21 let.

Program celé akce je velmi bohatý a účastníci se mohou těšit na jednotlivé měřené etapy, dále na jízdy a dovádění na uzavřeném okruhu v České republice, jízdu po uzavřených silnicích v Tatrách, ubytování v luxusním hotelu v Praze a na další bohatý doprovodný program. Samozřejmostí jsou hodnotné ceny pro vítěze, pro každého bude připraveno DVD se záběry z této akce a mnoho dalšího.

Pokud se vám akce zamlouvá a chtěli byste se zúčastnit, stačí oslovit organizátory prostřednictím emailové adresy: dragonball2006@gmail.com

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

dnes | Milan Lažanský
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků