Českem a Slovenskem proběhne další "ilegální" závod. Můžete se zúčastnit

Na konci srpna letošního roku, tedy přesněji 26. - 27.8., proběhne v České a Slovenské republice další z "ilegálních" závodů silných vozů s názvem DragonBall 2006. Určitě příznivou zprávou je špičkové zázemí této akce a mediální pozornost televizních stanic jak u nás, tak na Slovensku. Akce se může zůčastnit každý, kdo vlastní vůz s výkonem alespoň 100 kW, nebo vlastní jinak zajímavý vůz. Důležitou podmínkou také je minimální věk řidiče 21 let.

Program celé akce je velmi bohatý a účastníci se mohou těšit na jednotlivé měřené etapy, dále na jízdy a dovádění na uzavřeném okruhu v České republice, jízdu po uzavřených silnicích v Tatrách, ubytování v luxusním hotelu v Praze a na další bohatý doprovodný program. Samozřejmostí jsou hodnotné ceny pro vítěze, pro každého bude připraveno DVD se záběry z této akce a mnoho dalšího.

Pokud se vám akce zamlouvá a chtěli byste se zúčastnit, stačí oslovit organizátory prostřednictím emailové adresy: dragonball2006@gmail.com

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků