Česká Toyota vám rozšíří realitu novým Yarisem. Teď si ho prohlédnete kdekoliv

Nový Yaris si do detailu prohlédnete klidně i doma v obýváku.

Moderní technologie dnes zasahují do procesu nakupování nového auta stále více. Propracované konfigurátory, virtuální showroomy a třeba i rozšířená realita. Touto cestou chce Toyota v Česku nalákat zájemce o novou generaci hatchbacku Yaris. Přestože novinka dorazí fyzicky k prodejcům až v září, už nyní si ji totiž mohou zájemci dopodrobna prohlédnout a objednat.

Nová Toyota Yaris poprvé v Česku: Prcek z Kolína míří hodně vysoko. A má na to!

Nová Toyota Yaris poprvé v Česku: Prcek z Kolína míří hodně vysoko. A má na to!

Toyota tedy uvádí vylepšenou aplikaci jednoduše nazvanou „Toyota Yaris rozšířená realita“, která umožní zákazníkům si vůz prohlédnout ze všech stran a také si ho mohou zobrazit ve dvou různých velikostech podle toho, jak moc detailně ho chtějí vidět. Yaris se tak zobrazí přímo ve vašem prostředí – garáži nebo klidně v obýváku či v kanceláři na stole.

Je samozřejmě možné podívat se i do interiéru vozu, do přední i zadní části, prohlédnout si palubní desku i infotainment, případně prostudovat různé stupně výbavy, ale také všechny barevné varianty, v nichž bude model dostupný.

I Toyota Corolla Sedan dostala sportovní výbavu GR Sport. Co všechno přináší navíc?

I Toyota Corolla Sedan dostala sportovní výbavu GR Sport. Co všechno přináší navíc?

Aplikaci je možné stáhnout zdarma přes App Store či Google Play do chytrého telefonu i dalších mobilních zařízeních střední třídy. K zobrazení vozu už není potřeba ani speciální podložka, jak tomu bylo dříve, což byl zároveň důvod, proč se aplikace dosud využívala pouze v showroomech u prodejců značky.

Toyota tedy dává zájemcům na výběr, buď si mohou nový Yaris virtuálně prohlédnout a hned klidně objednat ve vlastním prostředí, nebo mohou hezky po startu navštívit některý z showroomů, kde budou novinku na tabletech prezentovat přímo s nimi prodejci značky.

Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

11.  8.  2020 | Michal Dokoupil | 63 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 54 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků