Česká automobilka Škoda brzy rozšíří svůj technický vývoj

Škoda vybuduje v následujících dvou letech zcela nový komplex technického vývoje. Informovala o tom sama automobilka prostřednictvím svých vnitropodnikových novin. Současný komplex je umístěn v areálu Česany, tedy na pravém břehu řeky, nový komplex bude stát na opačném, tedy levém břehu. Jedním z důvodů, pro přestěhování a vybudování nového komplexu je nouze o volné místo ve stávajícím umístění. Právě na druhém břehu získala automobilka pozemky, kde do roku 2008 proinvestuje okolo 38 mil. eur (přibližně 1,08 mld. Kč).

Vývoj naší automobilky není zaměřen pouze na vlastní vozy, ale účastní se vývoje i pro další firmy koncernu Volkswagen jako Audi, Seat, Bentley ad.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků