Česká automobilka Škoda brzy rozšíří svůj technický vývoj

Škoda vybuduje v následujících dvou letech zcela nový komplex technického vývoje. Informovala o tom sama automobilka prostřednictvím svých vnitropodnikových novin. Současný komplex je umístěn v areálu Česany, tedy na pravém břehu řeky, nový komplex bude stát na opačném, tedy levém břehu. Jedním z důvodů, pro přestěhování a vybudování nového komplexu je nouze o volné místo ve stávajícím umístění. Právě na druhém břehu získala automobilka pozemky, kde do roku 2008 proinvestuje okolo 38 mil. eur (přibližně 1,08 mld. Kč).

Vývoj naší automobilky není zaměřen pouze na vlastní vozy, ale účastní se vývoje i pro další firmy koncernu Volkswagen jako Audi, Seat, Bentley ad.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků