Ceny pohonných hmot rychle stoupají

Časy, kdy se dal běžný Natural 95 koupit na čerpacích stanicích pod 27 Kč, je nenávratně za námi. Motoristická sezona je v plném proudu, a tak je na místě tradiční zdražování, které bude zřejmě vrcholit koncem léta.

Za minulý týden zdražil litr Naturalu N95 u nás v průměru o 70 haléřů a průměrná cena dosáhla na 28,73 Kč za litr. U nafty nebyl růst tak dramatický, přesto dosáhl 43 haléřů na výsledných 27,69 kč.

Dle analytiků překročí cena Naturalu 95 hranici 29 Kč do dvou týdnů a pokud se ve světě nestane žádná přírodní katastrofa, neměla by v létě přesáhnout 32 Kč za litru. U nafty se očekává maximum okolo 31 až 31,50 Kč.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků