Cenové výhody u Fiatu a Alfy Romeo

Dnes se při naší cestě za výhodnými podmínkami nákupu auta přemístíme ze Španělska do Itálie nebo chcete-li od SEATu k Fiatu a Alfě Romeo.
Cenové výhody u Fiatu a Alfy Romeo
Nabídka platí pro první tři měsíce letošního roku a u Fiatu zahrnuje tři modely – Seicento, Punto a Ducato a u Alfy Romeo, řadu 156.

Fiat Seicento

Ke každému Seicentu dostane zákazník zdarma „winter pack“, který obsahuje zimní pneumatiky, ráfky, rádio Blaupunkt (včetně reproduktorů a antény) a vanu do zavazadlového prostoru. Celková cenová výhoda pro zákazníka činí Kč 23 000 včetně DPH.

Fiat Punto

Stejně jako u Seicenta je i u Punta zdarma dodáván „winter pack“ nabízí zimní pneumatiky, ráfky, rádio Blaupunkt s CD přehrávačem, vanu do zavazadlového prostoru a navíc oproti Seicentu i střešní nosič. Celková cenová výhoda pro zákazníka je tedy Kč 33 000 včetně DPH.

Fiat Ducato

U Ducata se slevová akce vztahuje na modely „starého“ Ducato, tj. na současnou verzi, které budou prodány v období od 1.1. do 31.3.2002. Celková výhoda pro zákazníka bude Kč 70 000 bez DPH.

Alfa Romeo 156

U Alfy Romeo 156 má zvýhodnění podobu “akční” nabídky finacování. Stěžejním bodem nabídky je nulový leasing, který je možné získat při akontaci od 45 %. Možná je i nižší záloha, ale pak už je nutné počítat s navýšením.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 29 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků