Cenové výhody u Fiatu a Alfy Romeo

Dnes se při naší cestě za výhodnými podmínkami nákupu auta přemístíme ze Španělska do Itálie nebo chcete-li od SEATu k Fiatu a Alfě Romeo.
Cenové výhody u Fiatu a Alfy Romeo
Nabídka platí pro první tři měsíce letošního roku a u Fiatu zahrnuje tři modely – Seicento, Punto a Ducato a u Alfy Romeo, řadu 156.

Fiat Seicento

Ke každému Seicentu dostane zákazník zdarma „winter pack“, který obsahuje zimní pneumatiky, ráfky, rádio Blaupunkt (včetně reproduktorů a antény) a vanu do zavazadlového prostoru. Celková cenová výhoda pro zákazníka činí Kč 23 000 včetně DPH.

Fiat Punto

Stejně jako u Seicenta je i u Punta zdarma dodáván „winter pack“ nabízí zimní pneumatiky, ráfky, rádio Blaupunkt s CD přehrávačem, vanu do zavazadlového prostoru a navíc oproti Seicentu i střešní nosič. Celková cenová výhoda pro zákazníka je tedy Kč 33 000 včetně DPH.

Fiat Ducato

U Ducata se slevová akce vztahuje na modely „starého“ Ducato, tj. na současnou verzi, které budou prodány v období od 1.1. do 31.3.2002. Celková výhoda pro zákazníka bude Kč 70 000 bez DPH.

Alfa Romeo 156

U Alfy Romeo 156 má zvýhodnění podobu “akční” nabídky finacování. Stěžejním bodem nabídky je nulový leasing, který je možné získat při akontaci od 45 %. Možná je i nižší záloha, ale pak už je nutné počítat s navýšením.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 59 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků