Cenové výhody u Fiatu a Alfy Romeo

Dnes se při naší cestě za výhodnými podmínkami nákupu auta přemístíme ze Španělska do Itálie nebo chcete-li od SEATu k Fiatu a Alfě Romeo.
Cenové výhody u Fiatu a Alfy Romeo
Nabídka platí pro první tři měsíce letošního roku a u Fiatu zahrnuje tři modely – Seicento, Punto a Ducato a u Alfy Romeo, řadu 156.

Fiat Seicento

Ke každému Seicentu dostane zákazník zdarma „winter pack“, který obsahuje zimní pneumatiky, ráfky, rádio Blaupunkt (včetně reproduktorů a antény) a vanu do zavazadlového prostoru. Celková cenová výhoda pro zákazníka činí Kč 23 000 včetně DPH.

Fiat Punto

Stejně jako u Seicenta je i u Punta zdarma dodáván „winter pack“ nabízí zimní pneumatiky, ráfky, rádio Blaupunkt s CD přehrávačem, vanu do zavazadlového prostoru a navíc oproti Seicentu i střešní nosič. Celková cenová výhoda pro zákazníka je tedy Kč 33 000 včetně DPH.

Fiat Ducato

U Ducata se slevová akce vztahuje na modely „starého“ Ducato, tj. na současnou verzi, které budou prodány v období od 1.1. do 31.3.2002. Celková výhoda pro zákazníka bude Kč 70 000 bez DPH.

Alfa Romeo 156

U Alfy Romeo 156 má zvýhodnění podobu “akční” nabídky finacování. Stěžejním bodem nabídky je nulový leasing, který je možné získat při akontaci od 45 %. Možná je i nižší záloha, ale pak už je nutné počítat s navýšením.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků