Cenové výhody u Fiatu a Alfy Romeo

Dnes se při naší cestě za výhodnými podmínkami nákupu auta přemístíme ze Španělska do Itálie nebo chcete-li od SEATu k Fiatu a Alfě Romeo.
Cenové výhody u Fiatu a Alfy Romeo
Nabídka platí pro první tři měsíce letošního roku a u Fiatu zahrnuje tři modely – Seicento, Punto a Ducato a u Alfy Romeo, řadu 156.

Fiat Seicento

Ke každému Seicentu dostane zákazník zdarma „winter pack“, který obsahuje zimní pneumatiky, ráfky, rádio Blaupunkt (včetně reproduktorů a antény) a vanu do zavazadlového prostoru. Celková cenová výhoda pro zákazníka činí Kč 23 000 včetně DPH.

Fiat Punto

Stejně jako u Seicenta je i u Punta zdarma dodáván „winter pack“ nabízí zimní pneumatiky, ráfky, rádio Blaupunkt s CD přehrávačem, vanu do zavazadlového prostoru a navíc oproti Seicentu i střešní nosič. Celková cenová výhoda pro zákazníka je tedy Kč 33 000 včetně DPH.

Fiat Ducato

U Ducata se slevová akce vztahuje na modely „starého“ Ducato, tj. na současnou verzi, které budou prodány v období od 1.1. do 31.3.2002. Celková výhoda pro zákazníka bude Kč 70 000 bez DPH.

Alfa Romeo 156

U Alfy Romeo 156 má zvýhodnění podobu “akční” nabídky finacování. Stěžejním bodem nabídky je nulový leasing, který je možné získat při akontaci od 45 %. Možná je i nižší záloha, ale pak už je nutné počítat s navýšením.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků