Cenové výhody Nissanu Almera a Almera Tino

Další důkaz toho, že ani změna letopočtu nezastavila lákavé nabídky nejrůznějších výhod, přináší Nissan. Zvýhodněnou nabídku teď předkládá u vozů Almera a Almera Tino.

Do každé nové Almery a Almery Tino dostanou zákazníci klimatizaci a ABS v hodnotě 45 000 Kč zdarma. Vozy nevybavené klimatizací ani ABS jsou o hodnotu tohoto paketu levnější. Třídveřová Almera 1,5 Comfort se dvěma airbagy tak stojí 320 000 Kč, zatímco třeba pětidveřová Almera 1,5 Comfort s dvojicí airbagů, klimatizací a ABS vyjde na 382 000 Kč. Nejlevnější Almera Tino 1,8 Comfort má klimatizaci i ABS už v základní výbavě a za 510 000 Kč je to v současnosti velmi zajímavá možnost.

Jak vidět, budou se i v dalším období importéři předhánět v nejrůznějších pobídkách, Nissan není první, kdo ohlásil na začátek roku 2003 řadu bonusů. Dovozci a výrobci se snaží podchytit zájem hned v počátku. S největší pravděpodobností lze říci, že vstup do EU na našem trhu levnější vozy nepřinese a tak přestupní období zůstává výhodnou možností koupit si automobil za přijatelných podmínek. Slevy a další pobídky mají své místo zejména teď v počátku roku, kdy bývají nákupy slabé. V loňském roce poklesl proti roku 2001 prodej právě v lednu, únoru, a květnu až říjnu, zatímco březen, duben, listopad a prosinec přinesly lepší výsledky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků