Cenové výhody Nissanu Almera a Almera Tino

Další důkaz toho, že ani změna letopočtu nezastavila lákavé nabídky nejrůznějších výhod, přináší Nissan. Zvýhodněnou nabídku teď předkládá u vozů Almera a Almera Tino.

Do každé nové Almery a Almery Tino dostanou zákazníci klimatizaci a ABS v hodnotě 45 000 Kč zdarma. Vozy nevybavené klimatizací ani ABS jsou o hodnotu tohoto paketu levnější. Třídveřová Almera 1,5 Comfort se dvěma airbagy tak stojí 320 000 Kč, zatímco třeba pětidveřová Almera 1,5 Comfort s dvojicí airbagů, klimatizací a ABS vyjde na 382 000 Kč. Nejlevnější Almera Tino 1,8 Comfort má klimatizaci i ABS už v základní výbavě a za 510 000 Kč je to v současnosti velmi zajímavá možnost.

Jak vidět, budou se i v dalším období importéři předhánět v nejrůznějších pobídkách, Nissan není první, kdo ohlásil na začátek roku 2003 řadu bonusů. Dovozci a výrobci se snaží podchytit zájem hned v počátku. S největší pravděpodobností lze říci, že vstup do EU na našem trhu levnější vozy nepřinese a tak přestupní období zůstává výhodnou možností koupit si automobil za přijatelných podmínek. Slevy a další pobídky mají své místo zejména teď v počátku roku, kdy bývají nákupy slabé. V loňském roce poklesl proti roku 2001 prodej právě v lednu, únoru, a květnu až říjnu, zatímco březen, duben, listopad a prosinec přinesly lepší výsledky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků