Cenové výhody Nissanu Almera a Almera Tino

Další důkaz toho, že ani změna letopočtu nezastavila lákavé nabídky nejrůznějších výhod, přináší Nissan. Zvýhodněnou nabídku teď předkládá u vozů Almera a Almera Tino.

Do každé nové Almery a Almery Tino dostanou zákazníci klimatizaci a ABS v hodnotě 45 000 Kč zdarma. Vozy nevybavené klimatizací ani ABS jsou o hodnotu tohoto paketu levnější. Třídveřová Almera 1,5 Comfort se dvěma airbagy tak stojí 320 000 Kč, zatímco třeba pětidveřová Almera 1,5 Comfort s dvojicí airbagů, klimatizací a ABS vyjde na 382 000 Kč. Nejlevnější Almera Tino 1,8 Comfort má klimatizaci i ABS už v základní výbavě a za 510 000 Kč je to v současnosti velmi zajímavá možnost.

Jak vidět, budou se i v dalším období importéři předhánět v nejrůznějších pobídkách, Nissan není první, kdo ohlásil na začátek roku 2003 řadu bonusů. Dovozci a výrobci se snaží podchytit zájem hned v počátku. S největší pravděpodobností lze říci, že vstup do EU na našem trhu levnější vozy nepřinese a tak přestupní období zůstává výhodnou možností koupit si automobil za přijatelných podmínek. Slevy a další pobídky mají své místo zejména teď v počátku roku, kdy bývají nákupy slabé. V loňském roce poklesl proti roku 2001 prodej právě v lednu, únoru, a květnu až říjnu, zatímco březen, duben, listopad a prosinec přinesly lepší výsledky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků