Cena nového BMW 335Ci začne zřejmě na 1,3 milionu Kč

BMW koncem minulého týdne oficiálně představilo nové coupé na bázi trojkové řady, o čemž jsme vás podrobně informovali v sobotu. Jedním z posledních otazníků, visících nad mnichovskou novinkou, je cena. Resp. cena verze 335Ci s novým motorem 3,0i s dvoustupňovým přeplňováním, u ostatních verzí lze předpokládat cenu sedanu doplněnou o příplatek okolo 80 tisíc Kč. Německé ceny, ze kterých bychom mohli nejlépe vyjít, prozatím nejsou známé, zveřejněny ale byly ceny vozu na britském trhu. Z těch přímo vyjít nelze, ale srovnáním s cenou stejně vybaveného sedanu 330i a promítnutím rozdílu do jeho české ceny dojdeme k ceně těsně pod 1,3 milionu Kč. Vzhledem k tomu, že dnes stojí BMW 330Ci předchozi generace v Česku 1 232 tisíc Kč a u sedanu došlo s přichodem nové generace (i vzhledem k nižší základní výbavě) k poklesu cen, zdá se být základní cena za BMW 335Ci okolo 1,3 milionu Kč reálná. Pravdu se dozvíme snad již brzy, třísetkoňové kupé za tuto cenu by určitě nebylo špatnou nabídkou...

Známá je již německá cena BMW 325Ci - 35 850 euro, tedy cca 1 030 tisíc Kč, u nás očekáváme cenu okolo 1 070 tisíc Kč.

Tip: Přečtěte si podrobné představení nového BMW 3 Coupé.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků