Celočervené Bugatti Veyron je v prodeji

Není tak obvyklé, aby špičkový Bugatti Veyron byl k prodeji v jedné barvě. Ve Spojených státech se ovšem nabízí zcela nový kus v červeném lakování a je nutno říci, že vozu sluší opravdu parádně. Ostatně posoudit můžete sami.

Nový vůz s nulovým nájezdem je prodáván za přesně nezjištěnou sumu, ale lze předpokládat, že proti oficiální ceně bude alespoň o deset procent vyšší. Ale jak píše sám prodejce, cena odpovídá kvalitě.

Interiér potažený Nappa kůži a alcantarou, hliníkové a karbonové dekorace v interiéru, CD přehrávač, převodovka DSG, bi-xenony, karbon-keramické brzdy, klimatizace a pár dalších drobností přece jenom za ten milion a půl dolarů stojí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bugatti Veyron
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků