Celebration a Entry u Audi

Audi už řadu let suverénně kraluje tuzemskému automobilovém trhu v segmentu prestižních vozů. “Chceme, aby z dobrých prodejních výsledků něco měli i naši zákazníci, a proto i letos přicházíme s akcí Celebration pro Audi A8 a s akcí Entry...
Celebration a Entry u Audi
Audi už řadu let suverénně kraluje tuzemskému automobilovém trhu v segmentu prestižních vozů. “Chceme, aby z dobrých prodejních výsledků něco měli i naši zákazníci, a proto i letos přicházíme s akcí Celebration pro Audi A8 a s akcí Entry pro modely Audi A3,” říká Martin Arendarčik.

Akce Celebration, která platí od 1. ledna 2001 do 31. března 2001 se vztahuje na vozy Audi A8 a zákazníci díky ní mohou ušetřit až 118 000 Kč.

Model Audi A3 Entry s velmi populárním hospodárným turbodieselem 1.9 TDI/66 kW (90 k) se prodává za 596 400 Kč, což představuje zvýhodnění pro zákazníka 68 800 Kč. Ještě výhodnější je model Audi A3 Entry se zážehovým motorem o objemu 1,6 l a výkonu 75 kW/102 k – jeho akční cena totiž činí jenom 539 200 Kč. Z pohledu zákazníka to představuje zvýhodnění 71 000 Kč. Akce Entry je také časově omezena do 31. března 2001.

Nejvýraznější zvýhodnění – 118 tisíc korun - přináší paket “Celebration” vozům Audi A8. Za příplatek 56 500 Kč dostane zákazník pro své Audi A8 moderní xenonové světlomety Plus a sofistikovaný satelitní navigační systém Plus poslední generace včetně příjmu TV.

Automobilka Audi chystá pro své tuzemské zákazníky řadu příjemných překvapení v podobě nových modelů a stále se zkvalitňujících služeb. Akční modely Celebration a Entry jsou z pohledu zákazníka určitě velmi zajímavým příslibem těchto novinek!

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků