CCS: aktuální ceny pohonných hmot vždy při ruce

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. začala zveřejňovat na svých internetových stránkách denně aktualizované průměrné ceny pohonných hmot v České republice. Tato nová sekce je volně přístupná jak široké veřejnosti, tak zástupcům sdělovacích prostředků. Přístup je snadný z úvodní stránky internetové prezentace společnosti na www.ccs.cz nebo z internetové adresy www.cenyphm.cz.

Návštěvníci internetových stránek CCS zde naleznou průměrné ceny Nafty a Naturalu 95 za předchozí den, přehledné tabulky a grafy průměrných denních a měsíčních cen Nafty a Naturalu 95 za celý rok 2004 a za uplynulé období roku 2005. „Všechny tabulky a grafy jsou pravidelně aktualizovány. Uvedené údaje představují průměrné ceny za čerpací stanice v akceptační síti CCS v České republice, kterou ke konci března tohoto roku tvořilo  2 169 čerpacích stanic,“ uvedl David Sroka, tiskový mluvčí CCS.

Všechny tabulky cen pohonných hmot umístěné na internetových stránkách CCS i veškeré údaje v nich je možné bezplatně dále publikovat, a to za podmínky, že součástí zveřejněných dat bude vždy informace o jejich původu.

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 40 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků