CCS: aktuální ceny pohonných hmot vždy při ruce

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. začala zveřejňovat na svých internetových stránkách denně aktualizované průměrné ceny pohonných hmot v České republice. Tato nová sekce je volně přístupná jak široké veřejnosti, tak zástupcům sdělovacích prostředků. Přístup je snadný z úvodní stránky internetové prezentace společnosti na www.ccs.cz nebo z internetové adresy www.cenyphm.cz.

Návštěvníci internetových stránek CCS zde naleznou průměrné ceny Nafty a Naturalu 95 za předchozí den, přehledné tabulky a grafy průměrných denních a měsíčních cen Nafty a Naturalu 95 za celý rok 2004 a za uplynulé období roku 2005. „Všechny tabulky a grafy jsou pravidelně aktualizovány. Uvedené údaje představují průměrné ceny za čerpací stanice v akceptační síti CCS v České republice, kterou ke konci března tohoto roku tvořilo  2 169 čerpacích stanic,“ uvedl David Sroka, tiskový mluvčí CCS.

Všechny tabulky cen pohonných hmot umístěné na internetových stránkách CCS i veškeré údaje v nich je možné bezplatně dále publikovat, a to za podmínky, že součástí zveřejněných dat bude vždy informace o jejich původu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků