CCS: aktuální ceny pohonných hmot vždy při ruce

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. začala zveřejňovat na svých internetových stránkách denně aktualizované průměrné ceny pohonných hmot v České republice. Tato nová sekce je volně přístupná jak široké veřejnosti, tak zástupcům sdělovacích prostředků. Přístup je snadný z úvodní stránky internetové prezentace společnosti na www.ccs.cz nebo z internetové adresy www.cenyphm.cz.

Návštěvníci internetových stránek CCS zde naleznou průměrné ceny Nafty a Naturalu 95 za předchozí den, přehledné tabulky a grafy průměrných denních a měsíčních cen Nafty a Naturalu 95 za celý rok 2004 a za uplynulé období roku 2005. „Všechny tabulky a grafy jsou pravidelně aktualizovány. Uvedené údaje představují průměrné ceny za čerpací stanice v akceptační síti CCS v České republice, kterou ke konci března tohoto roku tvořilo  2 169 čerpacích stanic,“ uvedl David Sroka, tiskový mluvčí CCS.

Všechny tabulky cen pohonných hmot umístěné na internetových stránkách CCS i veškeré údaje v nich je možné bezplatně dále publikovat, a to za podmínky, že součástí zveřejněných dat bude vždy informace o jejich původu.

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků