Časy se mění. Dominic Toretto v první ukázce z Rychle a zběsile 9 opravuje traktor

První ukázka z dalšího dílu americké automobilové opery je na světě. Plnohodnotný trailer už v pátek!

Série Rychle a zběsile už dávno není jen o autech. Hrdinové této série postupně přesedlali z různorodých vehiklů na přestřelky, srdceryvné výroky o rodinně a Charlize Theron. Nejnovější, již devátý díl, na sebe nyní láká prostřednictvím první ukázky.

Na prodej je auto ze slavné scény Rychle a zběsile. Prodejce varuje před výkonem

Na prodej je auto ze slavné scény Rychle a zběsile. Prodejce varuje před výkonem

Kdo ale čeká zběsilou a rychle sestříhanou akci, má smůlu. První minutová ukázka je nečekaně komorní a zobrazuje Dominica Toretto (Vin Diesel), jako poklidného obyvatele farmy, kde se svým synem opravuje traktor. Na scéně se samozřejmě objeví i Letty Ortizová (Michelle Rodriguez), jako Torettova partnerka.

Rodinná idylka docela funguje a hudební podtón postupně buduje osudové napětí. Až je nám pomalu líto, že se všechno samozřejmě sesype jako domeček z karet a celému týmu tak nezbude nic jiného než opět porušovat zákony fyziky a opulentními filmovými triky nastolit pořádek.

Nová bondovka bude doslova nacpaná automobily. Bude DB5, Vantage i Valhalla

Nová bondovka bude doslova nacpaná automobily. Bude DB5, Vantage i Valhalla

Ve filmu se opět objeví Tyrese Gibson (Roman Pearce), Ludacris (Tej Parker), Jordana Brewster (Mia) nebo dokonce i záporačka z minulého dílu Charlize Theron (Cipher). Mezi nové tváře patří bývalý zápasník John Cena. Režie se ujal Justin Lin, který měl na svědomí čtvrtý, pátý a šestý díl série. V pátek dorazí plnohodnotná ukázka, která už zřejmě akcí šetřit nebude. Premiéra v českých kinech je naplánována na 21. května.

TEST Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG: Můj brácha má prima bráchu

Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG

S kompakty na platformě MQB Evo se v posledních měsících roztrhl pytel. Dnes si řekneme více o novém Seatu Leon, který dorazil do testu v podobné konfiguraci jako nedávno Volkswagen Golf. Mohou se oba sourozenci v zásadních věcech vůbec lišit?

12.  7.  2020 | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 87 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků