Carline BMW Z4: dveře vzhůru nebo střelím

Může být z něčeho hezkého něco ještě hezčího? Ano, může. BMW Z4 samo o sobě přitahuje značnou pozornost kolemjdoucích lidí a řidičů ostatních aut, to ale designérům z tunerské firmy Carline nestačilo. Bavorský roadster si nyní můžete doplnit o níže uvedený paket.

Pod kapotou byl vyladěn třílitrový šestiválec na výkon 190 kW (258 k) z původních 170 kW (231 k). Největší pozornost zcela jistě přitáhnou otevřené přední dveře. Namísto klasického vyklopení do boku vám za 1 500 euro technici přemění zavěšení dveří, které se pak vysouvají nahoru.

Na zádi vozu naleznete dvě dvojité chromované koncovky výfuku. Ke zlepšení jízdních vlastností jistě přispějí nové sportovní tlumiče s volitelnou tuhostí pérování, sportovní pružiny sníží výšku vozu o 55 milimetrů. Dále Carline Z4 mohou osadit disky z lehkých slitin vlastní produkce o rozměrech 9x19 palců na přední nápravě a 10,5x19 palců vzadu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků