Carline BMW Z4: dveře vzhůru nebo střelím

Může být z něčeho hezkého něco ještě hezčího? Ano, může. BMW Z4 samo o sobě přitahuje značnou pozornost kolemjdoucích lidí a řidičů ostatních aut, to ale designérům z tunerské firmy Carline nestačilo. Bavorský roadster si nyní můžete doplnit o níže uvedený paket.

Pod kapotou byl vyladěn třílitrový šestiválec na výkon 190 kW (258 k) z původních 170 kW (231 k). Největší pozornost zcela jistě přitáhnou otevřené přední dveře. Namísto klasického vyklopení do boku vám za 1 500 euro technici přemění zavěšení dveří, které se pak vysouvají nahoru.

Na zádi vozu naleznete dvě dvojité chromované koncovky výfuku. Ke zlepšení jízdních vlastností jistě přispějí nové sportovní tlumiče s volitelnou tuhostí pérování, sportovní pružiny sníží výšku vozu o 55 milimetrů. Dále Carline Z4 mohou osadit disky z lehkých slitin vlastní produkce o rozměrech 9x19 palců na přední nápravě a 10,5x19 palců vzadu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků