Carline BMW Z4: dveře vzhůru nebo střelím

Může být z něčeho hezkého něco ještě hezčího? Ano, může. BMW Z4 samo o sobě přitahuje značnou pozornost kolemjdoucích lidí a řidičů ostatních aut, to ale designérům z tunerské firmy Carline nestačilo. Bavorský roadster si nyní můžete doplnit o níže uvedený paket.

Pod kapotou byl vyladěn třílitrový šestiválec na výkon 190 kW (258 k) z původních 170 kW (231 k). Největší pozornost zcela jistě přitáhnou otevřené přední dveře. Namísto klasického vyklopení do boku vám za 1 500 euro technici přemění zavěšení dveří, které se pak vysouvají nahoru.

Na zádi vozu naleznete dvě dvojité chromované koncovky výfuku. Ke zlepšení jízdních vlastností jistě přispějí nové sportovní tlumiče s volitelnou tuhostí pérování, sportovní pružiny sníží výšku vozu o 55 milimetrů. Dále Carline Z4 mohou osadit disky z lehkých slitin vlastní produkce o rozměrech 9x19 palců na přední nápravě a 10,5x19 palců vzadu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků