Caractere A6 má polyuretanový tunigový paket

Belgický tuner, firma Caractere Automobile, je na trhu již od roku 1992 a zabývá se úpravou designu karosérií. Nejnovějším produktem je paket pro Audi A6 s označením C6.

C6 má decentní optický tuning přední masky, který ponechal stejný lichoběžníkový chromovaný lem, ale jemné změny dodaly A6 dravější pohled. Přepracovaná je i záď, kde je nové oplechování, jiný tvar chromovaných koncovek a decentní přítlačná lišta na víku zavazadlového prostoru. Zákazník si bude moci samozřejmě C6 doplnit o nová velká kola z lehkých slitin z regálu tunera.

Caractere pro tuningové doplňky používá RIM polyuretan, který je vyráběn v souladu s normou ISO 9000 a je schválen německým TUV. Tento materiál má řadu výhod, v první řadě má velmi kvalitní povrch, dobrou tvarovatelnost a krátkou dobu výroby. Na všechny své produkty dává tuner pětiletou záruku a při objednání kompletního tunigového balíčku také dostanete desetiprocentní slevu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků