Caractere A6 má polyuretanový tunigový paket

Belgický tuner, firma Caractere Automobile, je na trhu již od roku 1992 a zabývá se úpravou designu karosérií. Nejnovějším produktem je paket pro Audi A6 s označením C6.

C6 má decentní optický tuning přední masky, který ponechal stejný lichoběžníkový chromovaný lem, ale jemné změny dodaly A6 dravější pohled. Přepracovaná je i záď, kde je nové oplechování, jiný tvar chromovaných koncovek a decentní přítlačná lišta na víku zavazadlového prostoru. Zákazník si bude moci samozřejmě C6 doplnit o nová velká kola z lehkých slitin z regálu tunera.

Caractere pro tuningové doplňky používá RIM polyuretan, který je vyráběn v souladu s normou ISO 9000 a je schválen německým TUV. Tento materiál má řadu výhod, v první řadě má velmi kvalitní povrch, dobrou tvarovatelnost a krátkou dobu výroby. Na všechny své produkty dává tuner pětiletou záruku a při objednání kompletního tunigového balíčku také dostanete desetiprocentní slevu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků