Caractere A6 má polyuretanový tunigový paket

Belgický tuner, firma Caractere Automobile, je na trhu již od roku 1992 a zabývá se úpravou designu karosérií. Nejnovějším produktem je paket pro Audi A6 s označením C6.

C6 má decentní optický tuning přední masky, který ponechal stejný lichoběžníkový chromovaný lem, ale jemné změny dodaly A6 dravější pohled. Přepracovaná je i záď, kde je nové oplechování, jiný tvar chromovaných koncovek a decentní přítlačná lišta na víku zavazadlového prostoru. Zákazník si bude moci samozřejmě C6 doplnit o nová velká kola z lehkých slitin z regálu tunera.

Caractere pro tuningové doplňky používá RIM polyuretan, který je vyráběn v souladu s normou ISO 9000 a je schválen německým TUV. Tento materiál má řadu výhod, v první řadě má velmi kvalitní povrch, dobrou tvarovatelnost a krátkou dobu výroby. Na všechny své produkty dává tuner pětiletou záruku a při objednání kompletního tunigového balíčku také dostanete desetiprocentní slevu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků