Cadillac se vrací k protinožcům

Automobilka Cadillac, patřící koncernu General Motors, ohlásila návrat do Austrálie. Po Evropě se tak Austrálie stane dalším místem, kde Cadillac zažije svůj „comeback“. První vůz této značky si bude moci oficiálně najít svého majitele již v prvním kvartálu příštího roku. 

Model CTS, který opět dobudeAustrálii, bude nabízen se šestiválcem objemu 3,6 l a výkonem 304 koní. Ten je dostupný i v Evropě, ovšem s větší škálou standardní výbavy. Na výběr bude ze dvou verzí, které se liší nastavením podvozku.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků