Cadillac připravuje kombi a crossover BRX pro Evropu

Podle AutoExpressu Cadillac připravuje první kombi v novodobé historii, a to speciálně pro evropský trh. Zatím nevíme, z jakého modelu bude kombi vycházet, předpokládáme nejmenší BLS, letošní novinku z autosalonu v Ženevě. Stejně jako BLS se i nové kombi bude vyrábět ve Švédsku. Třetím vozem pak bude crossover s pohonem všech kol, jehož uvedení se očekává v roce 2006. Podle serveru Channel4 ponese jméno BRX po vzoru většího SRX.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Cadillac BLS

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 34 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků