Cadillac DTS: nová limuzína pro George Bushe

Cadillac představil novou limuzínu DTS a sice v provedení pro samotného prezidenta USA George Bushe. Nová limuzína se poprvé představí na čtvrteční slavnostní inauguraci, kdy bude Bush oficiálně „pasován“ na prezidenta pro další čtyřleté funkční období. Prezidentská verze je ale o něco delší a vyšší než sériový model, který bude uveden na únorové autoshow v Chicagu. V interiéru najde dostatek místa a luxusu hned šest cestujících, prezident si tak může přizvat na projižďku hned několik poradců a bodyguardů. DTS má jako prezidentská limuzína bohatou historii, v cadillacích jezdí prezidenti už od počátku minulého století. V prezidentském cadillacu jezdili např. prezidenti Eisenhower, Kennedy nebo Johnson.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 41 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků