Cadillac CTS se sportovnějším designem (spy photos)

V modelovém roce 2008 přijede nový Cadillac CTS, který dostane ještě sportovnější vzhled - ten se bude více blížit klasickému provedení kupé, i když půjde stále o čtyřdveřový sedan. Všimněte si většího sklonu zadních partií, odlišných klik dveří, jiných zpětných zrcátek. Celkově ale půljde spíše o evoluci designu, než o nějakou výraznou revoluci. Tu si totiž CTS odbyl s aktuální generací. Současný model pohání šerstiválcové motory 2.8 V6 a 3.6 V6 s výkony 158 a 189 kW. S novou generací se na trhu jistě objeví i nafťák.


Cadillac CTS, Foto © Automedia

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků