Buick Invicta: první pohled na luxusní koncept

Americká automobilka Buick je známa svou tendencí expandovat na Čínský trh ve velkém. Na dubnové Beijing Motor Show představí nový koncept luxusního vozu, jehož design pochází z čínského a amerického návrhářského centra. Výsledkem spolupráce obou designérských center je i koncept sportovního kupé Buick Riviera, který debutoval na loňském autosalonu v Šanghaji.

Automobilka v těchto dnech odhalila první oficiální „snímek“ konceptu zachycující jeho boční linie. Studie má přitom naznačit budoucí designérské směrování automobilky a přitom má navazovat na svou slavnou minulost. Oproti konceptu Riviera bude vzhled nové studie o něco konzervativnější a tím pádem se vůz více přiblíží sériové výrobě.
 
Oficiální fotografie a bližší specifikace budou zveřejněny 19. dubna, tedy v den premiéry na Pekingském autosalonu.
 
Klepněte pro větší obrázek 
Buick Invicta
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků