Buick Invicta: první pohled na luxusní koncept

Americká automobilka Buick je známa svou tendencí expandovat na Čínský trh ve velkém. Na dubnové Beijing Motor Show představí nový koncept luxusního vozu, jehož design pochází z čínského a amerického návrhářského centra. Výsledkem spolupráce obou designérských center je i koncept sportovního kupé Buick Riviera, který debutoval na loňském autosalonu v Šanghaji.

Automobilka v těchto dnech odhalila první oficiální „snímek“ konceptu zachycující jeho boční linie. Studie má přitom naznačit budoucí designérské směrování automobilky a přitom má navazovat na svou slavnou minulost. Oproti konceptu Riviera bude vzhled nové studie o něco konzervativnější a tím pádem se vůz více přiblíží sériové výrobě.
 
Oficiální fotografie a bližší specifikace budou zveřejněny 19. dubna, tedy v den premiéry na Pekingském autosalonu.
 
Klepněte pro větší obrázek 
Buick Invicta
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků