Bugatti výrazně zdraží model Veyron

Nejrychlejší vůz světa, který po dlouhých letech přišel nedávno do výroby za cenu 1 mil. eur bez daní (přibližně 28,6 mil. Kč) a který se v počátku potýkal s velkým nezájmem, bude zdražen. Jedním z důvodů je zájem, který v poslední době projevili zákazníci a který již donutil automobilku zvednout roční produkci z 50 na 70 vozů. Automobilka se ani po zdražení nebojí, že by přišla o klientelu, protože všechny vozy, které v následujícím roce vyrobí, jsou již zamluveny.

Zdražení je poměrně výrazné, o celých 10% na 1,1 mil. eur (přibližně 31,5 mil. Kč). Pokud si tedy chcete Veyron zakoupit, běžte si ho objednat ještě do konce dubna, protože již od května zaplatíte pár korun navíc.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků