Bugatti výrazně zdraží model Veyron

Nejrychlejší vůz světa, který po dlouhých letech přišel nedávno do výroby za cenu 1 mil. eur bez daní (přibližně 28,6 mil. Kč) a který se v počátku potýkal s velkým nezájmem, bude zdražen. Jedním z důvodů je zájem, který v poslední době projevili zákazníci a který již donutil automobilku zvednout roční produkci z 50 na 70 vozů. Automobilka se ani po zdražení nebojí, že by přišla o klientelu, protože všechny vozy, které v následujícím roce vyrobí, jsou již zamluveny.

Zdražení je poměrně výrazné, o celých 10% na 1,1 mil. eur (přibližně 31,5 mil. Kč). Pokud si tedy chcete Veyron zakoupit, běžte si ho objednat ještě do konce dubna, protože již od května zaplatíte pár korun navíc.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků