Bugatti Veyron 16.4 Pur Sang: rychlík po dietě

Vidět Veyron  na velkých světových autosalonech nebylo v poslední době nic výjimečného, a tak musel výrobce vymyslet něco, čím by tenhle kousek spravil ještě zajímavějším.  Po technické stránce je na tomto voze těžké něco vylepšit, a tak nezbývalo než se zaměřit na exteriér.

Bugatti Veyron edice 16.4 Pur Sang tak zdědil veškerou techniku po svým „normálním“ bráškovi a liší se jenom zvenku. Největší změnou je povrchová úprava karoserie, která je nyní z leštěného hliníku v kombinaci s karbonem. Právě díky osazení karbonových částí se hmotnost Veyronu snížila takměř o 100 kg. Pokud si náhodou brousíte zuby na tento „nablýskaného atleta“ jednejte velmi rychle, protože produkce se dočká pouze pět kusů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bugatti Veyron 16.4 Pur Sang

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků