Bugatti Veyron 16.4 Pur Sang: rychlík po dietě

Vidět Veyron  na velkých světových autosalonech nebylo v poslední době nic výjimečného, a tak musel výrobce vymyslet něco, čím by tenhle kousek spravil ještě zajímavějším.  Po technické stránce je na tomto voze těžké něco vylepšit, a tak nezbývalo než se zaměřit na exteriér.

Bugatti Veyron edice 16.4 Pur Sang tak zdědil veškerou techniku po svým „normálním“ bráškovi a liší se jenom zvenku. Největší změnou je povrchová úprava karoserie, která je nyní z leštěného hliníku v kombinaci s karbonem. Právě díky osazení karbonových částí se hmotnost Veyronu snížila takměř o 100 kg. Pokud si náhodou brousíte zuby na tento „nablýskaného atleta“ jednejte velmi rychle, protože produkce se dočká pouze pět kusů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bugatti Veyron 16.4 Pur Sang

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků