Bugatti spouští program certifikovaných ojetin. Dostanete je i s pěknou zárukou

Při nákupu ojetého vozu za desítky milionů nyní můžete být mnohem klidnější. Výrobce hypersportů vám garantuje kvalitu i případný servis.

Aby zájemci o ojetý Chiron nebo Veyron nemuseli riskovat, že je prodávající nehezky napálí, Bugatti spouští program Certified, v rámci nějž si mohou vůz pořídit u autorizovaného partnera značky. Na takto zakoupený Chiron platí roční záruka ve stejném rozsahu jako u nového vozidla – tedy na problémy s mechanikou, elektronikou, korozí i lakem. Pokrývá i servisní práce a náhradní díly. U Veyronu platí to samé s výjimkou rzi a kvality lakování.

Záruka je platná celosvětově, pokud tak zákazník koupí ojeté Bugatti například na Středním východě, veškerý případný servis mu bude poskytnut i v Evropě nebo USA. „Veyron a Chiron jsou skutečnými automobilovými ikonami, supersportovními vozy, které stanovují nová dechberoucí měřítka. Náš nový program Certified Pre-Owned znamená, že ti, kteří si chtějí vychutnat dokonalost vozů Veyron a Chiron tím, že se rozhodnou pro dříve užívané exempláře, mohou nyní využít příkladného zákaznického servisu a jedinečné pozornosti věnované detailům, které jsou schopni nabídnout pouze autorizovaní servisní partneři Bugatti,“ uvedl Hendrik Malinowski, výkonný ředitel pro prodej a marketing společnosti Bugatti Automobiles.

Váš názor Další článek: Rozlučkový Dodge Challenger Black Ghost má 818 koní, skládá poklonu ilegálním závodům

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , Nové vozy na Heureka.cz