Bugatti rozšíří příplatkovou výbavu pro Veyron

I když je Bugatti Veyron nejdražším vozem na světě, moc možnosti doplnit výbavu a vůz si tak předělat k obrazu svému, k dispozici nemáte. V podstatě si můžete vybrat jen z mnoha set kombinací dvou barev, ale tím to v podstatě končí.

Jelikož Bugatti již dodalo 70 vozů a na dalších 80 má objednávky, rozhodlo se vedení, že od nynějška výrazně rozšíří příplatkovou výbavu.

Zákazník si bude moci nově pořídit kola v několika barevných kombinacích. Jednoduše sériové tuctovky doplní stejné tuctovky, jen si budete moci vzít třeba modré loukotě.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků