Bugatti prodalo již 220 Veyronů

Projekt Veyron provázely od jeho začátku nemalé potíže a mnoho lidí nevěřilo, že se vůz s výkonem 1001 koní a maximální rychlostí 407 km/h nakonec dočká sériové produkce. Opak se stal pravdou a doposud přijalo Bugatti již 220 objednávek na nejdražší vůz světa.

Z 220 vozidel ale bylo odevzdáno majitelům jen 132 kusů. Automobilka nestíhá vyrábět, kapacity jsou plné až do příštího roku. Celková produkce dosáhne jen 300 kusů, takže volných je jen osm desítek vozů.

Aby Bugatti udělalo Veyron ještě exkluzivnějším, představilo dvě nové verze – Pur Sang a Fbg par Hermès.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků