Bugatti opět navyšuje výrobu Veyronu

Automobilka Bugatti podruhé během posledního roku a půl oznámila, že navyšuje výrobu svého modelu Veyron. Nejrychlejší, nejvýkonnější, nejdynamičtější, nejexkluzivnější, nejdražší a do značné míry i nejkontroverznější vůz dneška jde totiž na dračku. Při jeho cenovce se ani není čemu divit...

Více než polovina plánované výroby je buď již prodána, nebo zadána. Bugatti již dodalo tento model 78 zákazníkům a více než osmdesát dalších je v pořadí.

Při současné výrobě 60 kusů ročně by tak došlo k uspokojení poptávky až po roce a půl a jelikož jsou zákazníci netrpěliví, navýší Bugatti výrobu ze 60 na 75 vozů ročně.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

včera | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků