Bugatti opět navyšuje výrobu Veyronu

Automobilka Bugatti podruhé během posledního roku a půl oznámila, že navyšuje výrobu svého modelu Veyron. Nejrychlejší, nejvýkonnější, nejdynamičtější, nejexkluzivnější, nejdražší a do značné míry i nejkontroverznější vůz dneška jde totiž na dračku. Při jeho cenovce se ani není čemu divit...

Více než polovina plánované výroby je buď již prodána, nebo zadána. Bugatti již dodalo tento model 78 zákazníkům a více než osmdesát dalších je v pořadí.

Při současné výrobě 60 kusů ročně by tak došlo k uspokojení poptávky až po roce a půl a jelikož jsou zákazníci netrpěliví, navýší Bugatti výrobu ze 60 na 75 vozů ročně.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků