Buďte jako první informováni o auto-novinkách!

Od minulého týdne začaly chodit do poštovních schránek zaregistrovaných uživatelů informační e-maily, které nejsou jako doposud automaticky generované z nadpisů a perexů článků, které daný den vyšly, ale jde o „ruční práci“. E-maily jsou odesílány nepravidelně vždy, kdy se stane něco významného. Např. v pátek jsme posílali přehled novinek, které byly prezentovány na pařížském autosalonu. Rovněž budeme zasílat (v pondělí nebo úterý) přehled pondělního vydání.

Pokud tedy máte zájem byt včas informováni o tom, o jakých novinkách na AutoRevue.cz píšeme, zaregistrujte se v malém boxíku v levém sloupci na titulní stránce. E-maily posíláme zatím jako prostý text, můžete si ale vybrat, zda chcete diakritiku či nikoliv. Uvažujeme rovněž také o rozesílání ve formě HTML.

Z dalších novinek: začátkem roku bychom měli spustit autokatalog, v němž budou obsaženy aktuální prodávané modely včetně obrázků a odkazů na články a testy. Do konce roku bychom také rádi změnili vzhled, aby více vyjadřoval osobitost serveru a nebyl tak podobný MobilManii, z něhož vychází.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 45 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 68 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků