Buďte jako první informováni o auto-novinkách!

Od minulého týdne začaly chodit do poštovních schránek zaregistrovaných uživatelů informační e-maily, které nejsou jako doposud automaticky generované z nadpisů a perexů článků, které daný den vyšly, ale jde o „ruční práci“. E-maily jsou odesílány nepravidelně vždy, kdy se stane něco významného. Např. v pátek jsme posílali přehled novinek, které byly prezentovány na pařížském autosalonu. Rovněž budeme zasílat (v pondělí nebo úterý) přehled pondělního vydání.

Pokud tedy máte zájem byt včas informováni o tom, o jakých novinkách na AutoRevue.cz píšeme, zaregistrujte se v malém boxíku v levém sloupci na titulní stránce. E-maily posíláme zatím jako prostý text, můžete si ale vybrat, zda chcete diakritiku či nikoliv. Uvažujeme rovněž také o rozesílání ve formě HTML.

Z dalších novinek: začátkem roku bychom měli spustit autokatalog, v němž budou obsaženy aktuální prodávané modely včetně obrázků a odkazů na články a testy. Do konce roku bychom také rádi změnili vzhled, aby více vyjadřoval osobitost serveru a nebyl tak podobný MobilManii, z něhož vychází.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků