Buďte jako první informováni o auto-novinkách!

Od minulého týdne začaly chodit do poštovních schránek zaregistrovaných uživatelů informační e-maily, které nejsou jako doposud automaticky generované z nadpisů a perexů článků, které daný den vyšly, ale jde o „ruční práci“. E-maily jsou odesílány nepravidelně vždy, kdy se stane něco významného. Např. v pátek jsme posílali přehled novinek, které byly prezentovány na pařížském autosalonu. Rovněž budeme zasílat (v pondělí nebo úterý) přehled pondělního vydání.

Pokud tedy máte zájem byt včas informováni o tom, o jakých novinkách na AutoRevue.cz píšeme, zaregistrujte se v malém boxíku v levém sloupci na titulní stránce. E-maily posíláme zatím jako prostý text, můžete si ale vybrat, zda chcete diakritiku či nikoliv. Uvažujeme rovněž také o rozesílání ve formě HTML.

Z dalších novinek: začátkem roku bychom měli spustit autokatalog, v němž budou obsaženy aktuální prodávané modely včetně obrázků a odkazů na články a testy. Do konce roku bychom také rádi změnili vzhled, aby více vyjadřoval osobitost serveru a nebyl tak podobný MobilManii, z něhož vychází.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků