Budoucí Mazda3 odstartuje novou éru designu

Automobilka Mazda chystá uvedení nové generace modelu nižší střední třídy, Mazdy3, na rok 2009. A právě tento vůz má z pohledu automobilky přinést na trh zcela nové pojetí designu.

Již současné nové modely Mazda2 a Mazda6 přišly s inovativním pojetím, které se od minulých generací výrazně liší. Mazda3 má jít ještě dále a má přinést řadu nových stylingových prvků, které mají zaujmout a nadchnout. Sportovní střih v novém a originálním balení má být jednou z hlavních zbraní Mazdy při získávání zákazníků.

Pokud půjde Mazda v současném trendu a model Mazda3 dovede ještě o krok dále než současnou Mazdu6 máme se opravdu na co těšit.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků