Budoucí Mazda3 odstartuje novou éru designu

Automobilka Mazda chystá uvedení nové generace modelu nižší střední třídy, Mazdy3, na rok 2009. A právě tento vůz má z pohledu automobilky přinést na trh zcela nové pojetí designu.

Již současné nové modely Mazda2 a Mazda6 přišly s inovativním pojetím, které se od minulých generací výrazně liší. Mazda3 má jít ještě dále a má přinést řadu nových stylingových prvků, které mají zaujmout a nadchnout. Sportovní střih v novém a originálním balení má být jednou z hlavních zbraní Mazdy při získávání zákazníků.

Pokud půjde Mazda v současném trendu a model Mazda3 dovede ještě o krok dále než současnou Mazdu6 máme se opravdu na co těšit.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků