Budoucí Mazda3 odstartuje novou éru designu

Automobilka Mazda chystá uvedení nové generace modelu nižší střední třídy, Mazdy3, na rok 2009. A právě tento vůz má z pohledu automobilky přinést na trh zcela nové pojetí designu.

Již současné nové modely Mazda2 a Mazda6 přišly s inovativním pojetím, které se od minulých generací výrazně liší. Mazda3 má jít ještě dále a má přinést řadu nových stylingových prvků, které mají zaujmout a nadchnout. Sportovní střih v novém a originálním balení má být jednou z hlavních zbraní Mazdy při získávání zákazníků.

Pokud půjde Mazda v současném trendu a model Mazda3 dovede ještě o krok dále než současnou Mazdu6 máme se opravdu na co těšit.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků