Brusel bude prověřovat belgický závod Fordu

Bruselský úřednický šiml bude prověřovat belgický závod v Genku, kde se vyrábí vozy Ford. Dle informací dostal Ford nedovolenou finanční podporu, která byla ale skrytá za peníze pro školení pracovníků. Belgie přispěla Fordu částkou 12,3 milionu Euro, ale Evropské komisi se to nezdá. Zda se prokáže, že Ford skutečně dostal státní podporu, která poškodila konkurenci, nebo zda byly peníze skutečně použity pouze na školení pracovníků, ukáže až za několik měsíců výsledek šetření.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků