Bruno Thiry přiletěl do České republiky

Nový tovární jezdec týmu Škoda Motorsport má za sebou první seznámení s mechaniky i se soutěžním vozem Škoda. Bruno Thiry přiletěl do České republiky, aby se v úterý zúčastnil prezentace...
Bruno Thiry přiletěl do České republiky
Nový tovární jezdec týmu Škoda Motorsport má za sebou první seznámení s mechaniky i se soutěžním vozem Škoda. Bruno Thiry přiletěl do České republiky, aby se v úterý zúčastnil prezentace vozu Škoda Octavia Combi 4x4 na území Golf Clubu Ještěd u Liberce. Dnes podepíše smlouvu s týmem Škoda Motorsport na sezónu 2001. Během dne Thiry absolvuje téměř 100 km s vozem Octavia WRC. V pátek se potom oficiálně představí na tiskové konferenci.

“Do České republiky jsem přiletěl pracovat. Společně s techniky a mechaniky týmu si musím správně nastavit sedačku a upravit interiér Octavie WRC dle mých představ. K tomu, abych v nadcházející sezóně odvedl maximum, potřebuji naprostou pohodu,” řekl Thiry, pro něhož se bude upravovat vnitřní ochranný rám, tak aby interiér vozu vyhovoval jeho jezdeckému stylu. “Bruno jezdí s lokty níže. Už při loňském startu na Britské rallye, kdy dojel celkově čtvrtý, se o rám bouchal,” řekl šéf týmu Škoda Motorsport Pavel Janeba.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků