Bruno Thiry přiletěl do České republiky

Nový tovární jezdec týmu Škoda Motorsport má za sebou první seznámení s mechaniky i se soutěžním vozem Škoda. Bruno Thiry přiletěl do České republiky, aby se v úterý zúčastnil prezentace...
Bruno Thiry přiletěl do České republiky
Nový tovární jezdec týmu Škoda Motorsport má za sebou první seznámení s mechaniky i se soutěžním vozem Škoda. Bruno Thiry přiletěl do České republiky, aby se v úterý zúčastnil prezentace vozu Škoda Octavia Combi 4x4 na území Golf Clubu Ještěd u Liberce. Dnes podepíše smlouvu s týmem Škoda Motorsport na sezónu 2001. Během dne Thiry absolvuje téměř 100 km s vozem Octavia WRC. V pátek se potom oficiálně představí na tiskové konferenci.

“Do České republiky jsem přiletěl pracovat. Společně s techniky a mechaniky týmu si musím správně nastavit sedačku a upravit interiér Octavie WRC dle mých představ. K tomu, abych v nadcházející sezóně odvedl maximum, potřebuji naprostou pohodu,” řekl Thiry, pro něhož se bude upravovat vnitřní ochranný rám, tak aby interiér vozu vyhovoval jeho jezdeckému stylu. “Bruno jezdí s lokty níže. Už při loňském startu na Britské rallye, kdy dojel celkově čtvrtý, se o rám bouchal,” řekl šéf týmu Škoda Motorsport Pavel Janeba.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 23 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky