Bondův legendární Aston Martin DB5 z Lega má i vystřelovací sedadlo

Patříte mezi fanoušky agenta Bonda? Pak vás rozhodně zaujme nová stavebnice Lego. Obsahuje totiž skoro všechny vychytávky muže s kódem 007.

Na svůj nový produkt nás oblíbená stavebnice Lego lákala ještě minulý měsíc. Tehdy to vypadalo jako obyčejný model Aston Martin DB5. Zdání ale lhalo. Nejedná se totiž vůbec o běžný model, nýbrž o vůz samotného slavného agenta Jamese Bonda. A to se vším všudy. 

Oficiální název stavebnice zní Lego Creator Expert James Bond Aston Martin DB5 a skládá se celkem z 1 295 částí. Jelikož se jedná o automobil agenta 007, chybět nesmí různé vychytávky. Stavebnice z kostek nabídne skryté kulomety, točivé poznávací značky či propichovače pneumatik. Všemu ale vévodí plně funkční vystřelovací sedadlo. 

Bugatti Chiron z Lega je prostě úžasné. Cena odpovídá kvalitě

Bugatti Chiron z Lega je prostě úžasné. Cena odpovídá kvalitě

Lego si dalo opravdu záležet také na dalších detailech. Pod kapotou najdete šestiválec, uvnitř zase přepracovanou palubní desku se skrytým počítačem či telefonem ve dveřích. Exteriér dotváří loga Aston Martin a typická přední mřížka. Ve finálním stavu měří na délku 34 centimetrů.

Novinka se na trhu má objevit 1. srpna. Pro britský trh je stanovena cena na  129,99 liber (přibližně 3 800 korun). Jedinou chybou je absence samotného agenta. Určitě ale najdete vhodnou Lego postavičku v obleku. 

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 29 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků