Bondův legendární Aston Martin DB5 z Lega má i vystřelovací sedadlo

Patříte mezi fanoušky agenta Bonda? Pak vás rozhodně zaujme nová stavebnice Lego. Obsahuje totiž skoro všechny vychytávky muže s kódem 007.

Na svůj nový produkt nás oblíbená stavebnice Lego lákala ještě minulý měsíc. Tehdy to vypadalo jako obyčejný model Aston Martin DB5. Zdání ale lhalo. Nejedná se totiž vůbec o běžný model, nýbrž o vůz samotného slavného agenta Jamese Bonda. A to se vším všudy. 

Oficiální název stavebnice zní Lego Creator Expert James Bond Aston Martin DB5 a skládá se celkem z 1 295 částí. Jelikož se jedná o automobil agenta 007, chybět nesmí různé vychytávky. Stavebnice z kostek nabídne skryté kulomety, točivé poznávací značky či propichovače pneumatik. Všemu ale vévodí plně funkční vystřelovací sedadlo. 

Bugatti Chiron z Lega je prostě úžasné. Cena odpovídá kvalitě

Bugatti Chiron z Lega je prostě úžasné. Cena odpovídá kvalitě

Lego si dalo opravdu záležet také na dalších detailech. Pod kapotou najdete šestiválec, uvnitř zase přepracovanou palubní desku se skrytým počítačem či telefonem ve dveřích. Exteriér dotváří loga Aston Martin a typická přední mřížka. Ve finálním stavu měří na délku 34 centimetrů.

Novinka se na trhu má objevit 1. srpna. Pro britský trh je stanovena cena na  129,99 liber (přibližně 3 800 korun). Jedinou chybou je absence samotného agenta. Určitě ale najdete vhodnou Lego postavičku v obleku. 

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

15.  11.  2018 | Jan Mička | 61 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků